An error occurred while updating the entries. See the inner exception for details. اطلاعیه در خصوص مصاحبه حضوری دکتری مطالعات رسانه- رادیو و تلویزیون
۱۴۰۳/۰۳/۰۹- ۱۳:۰۸ - مشاهده: ۱۵۰۳

اطلاعیه در خصوص مصاحبه حضوری دکتری مطالعات رسانه- رادیو و تلویزیون

نحوه ﭘﺬﯾﺮش و مراجعه معرفی شدگان رشته ی دکتری مطالعات رسانه- رادیو و تلویزیون آزﻣﻮن دکتری سال ۱۴۰۳ جهت انجام مصاحبه حضوری
اطلاعیه در خصوص مصاحبه حضوری دکتری مطالعات رسانه- رادیو و تلویزیون

ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی، تمامی داوطلبان واجد شرایط دوره دکتری مطالعات رسانه-رادیو و تلویزیون سال ۱۴۰۳ که نمره حد نصاب دانشگاه صداوسیما را در آزمون مرحله اول کسب نموده و از سوی سازمان سنجش آموزش کشور جهت شرکت در مصاحبه علمی (بررسی سوابق آموزشی، پژوهشی و فناوری و سنجش عملی) و بررسی صلاحیت های عمومی‌به دانشگاه صداوسیما معرفی شده اند، لازم است از روز شنبه مورخ 1403/03/19 لغایت تا پایان روز چهار شنبه مورخ 1403/03/23 با مراجعه به سامانه جامع آموزشی دانشگاه (سامانه گلستان) به نشانی http://golestan.iribu.ac.ir نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز برابر مفاد اطلاعیه شماره 1 (نحوه ﭘﺬیرش و مراجعه معرفی‌شدگان جهت انجام مصاحبه حضوری)، در بازه‌ی زمانی مذکور اقدام نمایند. بدیهی است عدم ثبت نام در زمان مقرر و عدم حضور داوطلب در روز برگزاری مصاحبه به منزله انصراف از درخواست پذیرش خواهد بود. پس از انقضای مهلت مقرر برای ثبت‌نام، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد و امکان برگزاری مجدد جلسه مصاحبه مقدور نخواهد بود.

جهت اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه‌ها در صفحات اجتماعی دانشگاه صداوسیما (بله / تلگرام / ایتا / اینستاگرام) عضو شوید


لطفاً پیش از اقدام برای ثبت‌نام ضمن مطالعه کامل اطلاعیه شماره 1، نکات ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:
1)    شرکت داوطلبان در مرحله دوم صرفاً بر اساس اطلاعات و مدارک خوداظهاری آنان انجام می‌شود. لذا، احراز کلیه شرایط و ضوابط و توضیحات مذکور در دفترچه شماره 1 و 2 آزمون نیمه متمرکز دکتری سازمان سنجش و مندرجات این اطلاعیه و اطلاعیه‌های بعدی این دانشگاه برای داوطلبان الزامی است. چنانچه داوطلبی واجد شرایط و ضوابط نباشد و یا هرگونه مغایرتی در اطلاعات و اصالت مدارک وی وجود داشته باشد، مسئولیت عواقب ناشی از آن برعهده داوطلب است و حتی در صورت قبولی، در هر مرحله ای از پذیرش و یا تحصیل، قبولی وی ملغی و به تحصیل ایشان خاتمه داده می‌شود.
2)    پس از ثبت موقت مشخصات اولیه داوطلب و تعریف شناسه کاربری و گذر واژه جهت ورود به سامانه گلستان، ثبت‌نام الکترونیکی مصاحبه حضوری شامل 4 مرحله است؛

1) تکمیل مشخصات داوطلب،

2) پرداخت الکترونیکی هزینه بررسی پرونده الکترونیکی و مصاحبه حضوری،

3) بارگذاری مدارک لازم مطابق با مفاد اطلاعیه شماره 1،

4) پرینت گواهی انجام ثبت‌نام.
3)    در ثبت اطلاعات خواسته شده و بارگذاری مدارک دقت لازم را مبذول فرمایید. بدیهی است به مدارک ناقص به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد و مسئولیت عدم بررسی پرونده و دعوت به مصاحبه بر عهده داوطلب خواهد بود.
4)    داوطلبانی که بررسی نسخه الکترونیکی مدارک ارسالی آنان در سامانه گلستان به تائید برسد و مجاز به شرکت در جلسه مصاحبه حضوری باشند، ضروری است طبق جدول زمانبندی اعلامی در اطلاعیه‌ی شماره 2 که متعاقباً در سایت دانشگاه به نشانی http://www.iribu.ac.ir قرار می‌گیرد، برای شرکت در جلسه مصاحبه حضوری (علمی و صلاحیت عمومی) اقدام نمایند. حضور داوطلب در ساعت و روز تعیین‌شده (این زمان غیر قابل تغییر است) برای مصاحبه حضوری الزامی است و عدم حضور (بدون دلیل موجهی که مورد پذیرش دانشگاه باشد) به منزله انصراف تلقی خواهد شد.
5)    مصاحبه حضوری در محل دانشگاه صداوسیما به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی(نیایش)، جنب ورزشگاه انقلاب، برگزار می‌شود. ارائه پرینت گواهی انجام ثبت‌نام (که در مرحله آخر ثبت‌نام اینترنتی قابل دریافت است) جهت ورود به دانشگاه الزامی می‌باشد.
6)    در ﺻـﻮرت ﺿـﺮورت ﺻـﺮﻓاً ﺷـﻤﺎره ﺗﻠﻔـﻦ‌های 22168540 ، 22168643 و 22168538 در ساعات اداری ﭘﺎﺳﺨﮕﻮی داوﻃﻠﺒﺎن ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد.
فایل‌های مورد نیاز معرفی‌شدگان رشته‌ی دکتری مطالعات رسانه-رادیو و تلویزیون آزﻣﻮن دکتری سال 1403:
دانلود فایل pdf اطلاعیه شماره 1 (نحوه ﭘﺬﯾﺮش و مراجعه معرفی شدگان جهت انجام مصاحبه حضوری)
دانلود فایل pdf راهنمای تصویری ثبت‌نام اینترنتی
دانلود فایل pdf فرم تعهدنامه داوطلب
دانلود فایل pdf و word فرم پرسشنامه مصاحبه علمی (مشخصات فردی، آموزشی و پژوهشی) داوطلب
دانلود فایل pdf و word فرم پرسشنامه مصاحبه عمومی داوطلب
دانلود فایل pdf و word فرم توصیه نامه علمی
امور آموزش دانشگاه صداوسیما

امتیاز شما