An error occurred while updating the entries. See the inner exception for details. اطلاعیه شماره ۲ در خصوص جدول زمانبندی مصاحبه حضوری معرفی شدگان کد ۲۳
۱۴۰۲/۰۷/۲۵- ۱۱:۵۸ - مشاهده: ۱۹۵۲

اطلاعیه شماره ۲ در خصوص جدول زمانبندی مصاحبه حضوری معرفی شدگان کد ۲۳

جدول زمان‌بندی مصاحبه حضوری و مدارک موردنیاز معرفی شدگان کد ۲۳
اطلاعیه شماره ۲ در خصوص جدول زمانبندی مصاحبه حضوری  معرفی شدگان کد ۲۳

بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان معرفی شدگان کد 23 رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صداوسیما در آزمون سراسری سال 1402 درج گردیده و در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام اینترنتی و بارگذاری مدارک لازم در سامانه‌ی گلستان این دانشگاه اقدام نموده اند، می رساند داوطلبانی که مجاز به شرکت در جلسه مصاحبه حضوری (علمی و صلاحیت عمومی) شدند براساس جدول زمان‌بندی مشخص شده در پیوست این اطلاعیه و با دردست داشتن مدارک لازم به شرح ذیل، جهت انجام مراحل مصاحبه به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت اله‌هاشمی رفسنجانی (نیایش)، دانشگاه صداوسیما مراجعه نمایند.

جهت اطلاع از تازه ترین اخبار و اطلاعیه‌ها در صفحات اجتماعی دانشگاه صداوسیما (بله / تلگرام / ایتا / اینستاگرام) عضو شوید

مدارک مورد نیاز برای ارائه در جلسه مصاحبه عمومی (صرفاً برای دوره‌های روزانه)


- 3 قطعه عکس 4×3 تمام رخ و جدید (پشت‌نویسی شده)
- تصویر کارت ملی (پشت و رو)
- تصویر تمام صفحات شناسنامه
- فرم تکمیل شده (بصورت تایپ شده) مشخصات بررسی صلاحیت عمومی‌که به امضاء داوطلب رسیده است.

تذکرات مهم:
1)    عدم مراجعه داوطلبان طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت و هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود.
2)    با توجه به اینکه زمان‌بندی اعلام شده تقریبی است، تا حدود دو الی سه ساعت بعد از زمان اعلام شده را جهت مصاحبه خود، برنامه‌ریزی کنید.
3)    داوطلب حداقل پانزده دقیقه قبل از ساعت تعیین شده در جدول زمان‌بندی، برای انجام امور پذیرش حضور داشته باشد.
4)    شرکت در هر دو مرحله ارزیابی علمی و صلاحیت عمومی‌برای تمامی داوطلبان الزامیست و عدم مراجعه داوطلبان در هریک از مراحل مصاحبه به منزله انصراف قطعی وی تلقی می‌شود.

دانلود جدول زمان‌بندی مصاحبه حضوری

امتیاز شما