۱۴۰۱/۰۳/۱۰- ۱۰:۴۸ - مشاهده: ۶۳۷

اطلاعیه مهم شماره 2

جدول زمان بندی مصاحبه  حضوری معرفی شدگان رشته مطالعات رسانه- رادیو و تلویزیون آزمون دکتری سال 1401

بدین‌وسیله به اطلاع داوطلبانی که فهرست اسامی آنان در پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته‌ دکتری مطالعات رسانه-رادیو وتلویزیون در آزمون دکتری سال 1401 درج گردیده و در زمان مقرر نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک لازم در سامانه‌ی گلستان این دانشگاه اقدام نموده ­اند، می رساند براساس جدول زمان‌بندی مشخص شده در پیوست این اطلاعیه و با در دست داشتن مدارک لازم (اطلاعیه شماره 1)، جهت انجام مراحل مصاحبه حضوری (علمی و صلاحیت عمومی) به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت اله‌هاشمی رفسنجانی (نیایش)، دانشگاه صداوسیما مراجعه نمایند.
تذکرات مهم:
1) پرینت گواهی ثبت‌نام الکترونیکی در سیستم گلستان، مجوز ورود به دانشگاه و انجام مصاحبه می‌باشد.
2) عدم مراجعه داوطلبان طبق جدول زمان‌بندی اعلام شده به منزله انصراف تلقی شده و فرصت دیگری برای انجام مراحل مذکور وجود نخواهد داشت و هیچ اعتراضی وارد نخواهد بود. همچنین، وجه پرداختی در صورت انصراف، عدم پذیرش و... به هیچ عنوان قابل استرداد نیست.
3) با توجه به اینکه زمان‌بندی اعلام شده تقریبی است، تا حدود دو الی سه ساعت بعد از زمان اعلام شده را جهت مصاحبه خود، برنامه‌ریزی کنید.
4) داوطلب حداقل ده دقیقه قبل از ساعت تعیین شده در جدول زمان‌بندی، برای انجام امور پذیرش در محل دفتر دانشکده تولید رادیو و تلویزیون حضور داشته باشد و با هماهنگی کارشناس مربوطه، جهت انجام مصاحبه علمی و عمومی‌به مکان مورد نظر، مراجعه نمایید
5) شرکت در هر دو مرحله ارزیابی علمی و صلاحیت عمومی‌برای تمامی داوطلبان الزامیست و عدم مراجعه داوطلبان در هریک از مراحل مصاحبه به منزله انصراف قطعی وی تلقی می‌شود.
6) کلیه مستندات مربوط به موارد ذکر شده در فرم پرسشنامه علمی (آموزشی و پژوهشی) را در زمان مراجعه حضوری جهت انجام مصاحبه به همراه داشته باشید تا در صورت ضرورت ارائه نمایید.
7) نتیجه نهایی آزمون دکتری سال 1401 از طریق سازمان سنجش آموزش کشور اعلام خواهد شد و در هیچ یک از مراحل پذیرش و مصاحبه امکان تجدید نظر وجود ندارد.
دانلود جدول زمان‌بندی مصاحبه حضوری

امتیاز شما