تاریخ خبر:‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - بازدید:‌۲۴۷
اطلاعیه شماره ١ روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در خصوص تعطیلی دانشگاه

با توجه به اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا و بخشنامه مورخ ۷ / ۱۲ / ۹۸ وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور حفظ سلامتی دانشجویان و پیشگیری از شیوع بیماری در محیط دانشگاه و خوابگاه‌ها، بر اساس تصمیم هیات رئیسه دانشگاه صداوسیما موارد ذیل را به اطلاع عموم دانشجویان، کارکنان و استادان می‌رساند.

با توجه به اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا و بخشنامه مورخ ۷ / ۱۲ / ۹۸ وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، به منظور حفظ سلامتی دانشجویان و پیشگیری از شیوع بیماری در محیط دانشگاه و خوابگاه‌ها، بر اساس تصمیم هیات رئیسه دانشگاه صداوسیما موارد ذیل را به اطلاع عموم دانشجویان، کارکنان و استادان می‌رساند.

۱- کلیه کلاس‌های آموزش حضوری در هفته آینده (۱۰ تا ۱۴ اسفند) همچنان تعطیل خواهد بود و خوابگاه‌های دانشگاه نیز دائر نخواهد بود.

۲. جهت تداوم فرآیندهای آموزشی با هماهنگی دانشکده‌ها، معاونت آموزشی، واحد آموزش‌های آزاد و امور فنی و انفورماتیک دانشگاه حتی المقدور امکانات و شرایط لازم جهت آموزش از راه دور و آموزش مجازی در دروس نظری فراهم خواهد شد. با استادانی که در روزهای گذشته جهت ارائه دروس از طریق فضای مجازی اعلام آمادگی کرده‌اند، هماهنگی لازم به عمل خواهد آمد و اطلاع رسانی به دانشجویان نیز انجام خواهد شد.

۳- برگزاری دفاعیه‌های پروژه‌های تخصصی کارشناسی و پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد (در صورت عدم نیاز به استفاده از خوابگاه‌ها) با توافق و هماهنگی دانشکده و رعایت ضوابط بلامانع است. در صورت عدم امکان دفاع و ضرورت تعویق، جلسه دفاع در آینده در اولین زمان ممکن با هماهنگی دانشکده، برگزار خواهد شد و تاریخ فراغت از تحصیل این دسته از دانشجویان (از نظر سنوات و شهریه)، اسفندماه ۱۳۹۸ خواهد بود.

۴- تصمیم گیری لازم در خصوص بازنگری تقویم آموزشی نیمسال تحصیلی جاری جهت برگزاری کلاس‌های جبرانی دروس عملی و آزمایشگاهی و نیز آن دسته از دروس نظری که برگزاری آنها به صورت مجازی و یا از راه دور امکان پذیر نشود، در وقت مقتضی اتخاذ و متعاقباً به دانشجویان و استادان اطلاع رسانی خواهد شد.

۵- کلیه بخش های اداری دانشگاه (آموزش، پژوهش، فرهنگی، مالی، ستادی و پشتیبانی) هفته آینده فعال خواهد بود و فعالیت اعضا هیات علمی نیز ادامه خواهد داشت و همکاران محترم با رعایت کامل توصیه‌های بهداشتی در محل کار حضور خواهند داشت. کلیه اماکن و محیط‌های فیزیکی دانشگاه در روزهای گذشته ضدعفونی شده و مراقبت لازم جهت حفظ بهداشت محیط با هماهنگی مرکز بهداشت سازمان مرتبا انجام خواهد شد. در صورت ابتلا به بیماری و یا موارد ضروری، کارکنان می‌توانند با هماهنگی مدیران مستقیم از مرخصی استفاده کنند.

روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما

#کروناراشکست_میدهیم

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا و اعلام طرح فاصله گذاری اجتماعی از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، امکان برگزاری کلاس‌های حضوری تا زمان اعلام بازگشایی دانشگاهها ت...
-1
ای آفتاب آینه دارِ جمالِ تو مشکِ سیاه مجمره گردانِ خال توبرخاست بوی گل ز در آشتی در آی ای نوبهار ما رخ فرخنده فال تو
-1
به دنبال بروز مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها، دانشگاه صداوسیما برای جلوگیری از وقفه در فرآیند آموزش دانشجویان، برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام دا...
-1
دکتر شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما و دکتر مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان تفاهم نامه ای در خصوص طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه سواد رسانه و خبر...
-1
در راستای اطمینان خاطر همکاران گرامی و پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار و ویروس کرونا پرسنل زحمتکش  خدمات و فضای سبز اداره کل پشتیبانی و خدمات، به ضدعفونی کل...
-1