تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - بازدید:‌۱۰۶۸
رونمایی از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما

در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،رئیس دانشگاه صدا و سیما و معاون محترم امور استان‌ها از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما  در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،دکتر اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما و دکتر دارابی معاون محترم امور استان‌ها از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی شد. 

در این مراسم که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید برگزار گردید، آقایان دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر دارابی معاون محترم امور استان‌ها، دکتر اسفندیاری رییس دانشگاه، روسای دانشکده‌ها، کارکنان و جمعی از دانش آموختگان و پذیرفته شدگان جدید حضور داشتند.

در این مراسم که از بخش های متنوع فرهنگی و هنری برخوردار بود، بعد از سخنرانی‌های مهمانان این ویژه برنامه، از نشان 50 سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی به عمل آمد. این نشان که توسط موسسه هنری سه در چهار طراحی شده دیروز طی مراسمی رونمایی شد و سرپرست گروه طراحان نیز به ویژگی‌های این اثر اشاره کرد.

اهدای نشان استادی افتخاری به پرویز شیخ طادی کارگردان سینما و تلویزیون، تجلیل از خانواده شهید هوشنگ نوری از شهدای دانشگاه صدا و سیما، تجلیل از دانش آموختگان برتر و رتبه‌های ممتاز ورودی جدید از دیگر بخش های این مراسم بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دکتر اسفندیاری،رییس دانشگاه صدا و سیما  در حکمی دکتر احمد زرنگار را به سمت « سرپرست گروه معارف و دروس عمومی» دانشگاه صدا و سیما منصوب کرد.
-1
 اولین گروه از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، در رشته «علوم شناختی و رسانه» که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و به صورت مشترک بین دانشگاه صداوسیما ...
-1
ذکتر صلواتیان عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما مقاله خود را در کنفرانس بین المللی IMMAA ارائه نمود
-1
آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور:  ما دانشکده دین و رسانه را جدای از حوزه علمیه نمی دانیم.
-1
دکتر محمد بهداد فررئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه صدا و سیمابرگزاری بخش ارائه شفاهی مقالات در شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه را براساس نیازهای سازمان صدا و سیما د...
-1