تاریخ خبر:‌یکشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ - بازدید:‌۸۶۰
در دومین جلسه کمیته ارتباطات علم جایزه جهانی مصطفی مطرح شد
شبکه سازی و کاربردی بودن تجربیات دو محور اصلی است

دومین جلسه کمیته ارتباطات علم «جایزه بین المللی مصطفی» با حضور دکتر اسفندیاری، مدیران دانشگاه و نمایندگان سایر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برگزار شد.

دومین جلسه کمیته ارتباطات علم «جایزه بین المللی مصطفی» با حضور دکتر اسفندیاری، مدیران دانشگاه و نمایندگان سایر دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در این نشست که با حضور رییس، معاون پژوهش و فناوری و مدیران دانشگاه صدا و سیما،محمدمهدی جعفری، دبیر اجرایی ششمین «نشست تبادل تجربیات علم و فناوری کشورهای اسلامی»، نمایندگان دانشگاه‌های علامه طباطبایی، امام صادق(ع)، پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران و مرکز تحقیقات سیاست علمی‌کشور برگزار شد، موضوع سخنرانی کلیدی در روز نخست این رویداد و برنامه کارگا ه‌های تخصصی روز دوم که با حضور اساتید و صاحب نظران داخلی و خارجی، پژوهشگران و مدیران و خبرنگاران حوزه ارتباطات علمی‌برگزار می‌شود، مورد بحث و بررسی بیشتر قرار گرفت.
نکته حائز اهمیت در این نشست، تاکید اعضای جلسه بر اهمیت و ضرورت شبکه سازی میان اندیشمندان و خبرگان این حوزه و نیز کاربردی بودن مباحث مدعوین خارجی و استفاده از رهیافت های آن برای اجرایی شدن در کشور بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دکتر شهاب اسفندیاری در احکامی مدیران امور دانشجویی، فرهنگی، روابط عمومی و امور پژوهشی دانشگاه را انتصاب کرد.
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP) در کشورهای اسلامی از روز شنبه 18 آبان 98 آغاز به کار کرد
-1
تور بازدید و آشنایی با هلدینگ فناپ و استارت آپ های مستقر در پارک علم و فناوری پردیس
-1
متن کامل سخنرانی دکتر شهاب اسفندیاری درابتدای ششمین نشست برنامه تبادل علم و فناوری(استپ) 
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صداوسیما، در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه، از مسئولین ستاد اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما تقدیر شد
-1