تاریخ خبر:‌شنبه ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ - بازدید:‌۱۹۲۵
شروع ثبت نام کاروان پیاده روی اربعین دانشگاه صدا و سیما

ستاد اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما در اطلاعیه ای از داوطلبان سفر زیارتی اربعین دعوت کرد نسبت به پیش ثبت نام، اقدام نمایند.


به گزارش روابط عمومی دانشگاه به نقل از ستاد اربعین بسیج دانشجویی، کاروان پیاده روی اربعین از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۷ مهرماه برگزار می‌شود و کلیه دانشجویان خواهر و برادر دانشگاه‌های تهران، اساتید و کارمندان دانشگاه مجاز به پیش ثبت نام هستند.جهت انجام پیش ثبت نام بایستی اربعین *نام و نام خانوادگی * نام دانشگاه *شماره دانشجویی* شماره تماس خود را به سامانه ۱۰۰۰۰۱۰۰۰۰۱۸۱۸ ارسال نمایند.

گفتنی است ظرفیت کاروان محدود بوده و اولویت سفر به ترتیب با دانشجویان، فارغ التحصیلان دانشگاه صدا و سیما، دانشجویان دانشگاههای تهران، اساتید و کارمندان دانشگاه خواهد بود و پذیرفته شدگان نهایی از طریق قرعه کشی در پایان ماه محرم معرفی می‌گردند.

لازم به ذکر است در ایام اربعین حسینی، مطابق آیین نامه وزارت علوم غیبت های دانشجویان مجاز اعلام شده و دانشجویان امکان حضور در این همایش بین المللی را خواهند داشت، همچنین با مساعدت و حمایت های ریاست محترم سازمان صدا و سیما، فرمانده بسیج سازمان و ریاست محترم دانشگاه، تسهیلات ویژه ای برای کاروان اربعین دانشگاه صدا و سیما در نظر گرفته شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به ستاد کاروان پیاده روی اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه مراجعه نموده یا با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید.

09917410598 خواهران

09174491714 برادران

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
 اولین گروه از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، در رشته «علوم شناختی و رسانه» که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و به صورت مشترک بین دانشگاه صداوسیما ...
-1
ذکتر صلواتیان عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما مقاله خود را در کنفرانس بین المللی IMMAA ارائه نمود
-1
آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور:  ما دانشکده دین و رسانه را جدای از حوزه علمیه نمی دانیم.
-1
دکتر محمد بهداد فررئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه صدا و سیمابرگزاری بخش ارائه شفاهی مقالات در شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه را براساس نیازهای سازمان صدا و سیما د...
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، جلسه اعضای هیئت تحریریه نشریات علمی دانشگاه صدا و سیما با حضور معاون آموزشی وزیرعلوم تحقیقات و فناوری دکتر خاکی صدیق و رئیس دانشگا...
-1