تاریخ خبر:‌دوشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۸ - بازدید:‌۷۷۰
یادداشت دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های صداو سیما در روزنامه جام جم
دانشگاه صداوسیما کارگاه تولید سرمایه انسانی رسانه ملی

دکتر دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی با اشاره به درخشش دانشجویان دانشگاه صداوسیما در بیست و دومین جشنواره تولیدات استانی یادداشتی در روزنامه جام جم نوشت.

دکتر علی دارابی معاون امور استان‌های رسانه ملی در سرمقاله امروز روزنامه جام جم با اشاره به درخشش دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صداوسیما در بیست و دومین جشنواره تولیدات استانی نوشت:
این سخن به گزاف نیست اگر بگوییم دانشگاه صدا و سیما در شرایط کنونی به کارگاهی برای شناسایی و پرورش استعدادهای کارآزموده، خوش‌فکر، پویا و فعال به منظور تامین نیروی انسانی رسانه ملی بدل شده است، مرکزی ملی که پرچمداران صدا و سیما را برای فرداهایی بهتر تربیت می‌کند.
حضور دانشجویان و فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در پروژه‌های حرفه‌ای تولید برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، امور پژوهشی و دیگر عرصه‌های رسانه‌ای، گویای قدرت توانمندسازی و پرورش صحیح آن در ساحت‌های گوناگون است چه این‌که توانسته است استعدادهای جوان این مرز و بوم را به درستی و در فرآیندی حساب شده جذب کند، آموزش اصولی و درست را در مورد آنها به اجرا درآورد و ایده‌های خلاقانه‌شان را به خوبی بپروراند تا به این شأن و جایگاه دست یابند.
از دیگر سو، درخشش این آتیه‌داران فرهنگ و هنر و رسانه، در مجامع و جشنواره‌های منطقه‌ای، ملی و حتی بین‌المللی، گواه دیگری بر اهمیت جایگاهی است که در آن رشد کرده‌اند و زمینه ظهور و بروز استعدادهایشان فراهم شده است.
نام 24 نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه صداوسیما، در بین برگزیدگان بیست‌و‌دومین جشنواره تولیدات مراکز استانی رسانه ملی می‌درخشد، زنان و مردانی که با دانش روز و اتکا به توانمندی‌هایشان، توانسته‌اند برای مراکز مختلف صداوسیما افتخار بیافرینند و اعتبار به دست آورند.
بی‌شک این سرمایه عظیم که اکنون در اقصی نقاط کشور شاهد به ثمر نشستن تلاش‌هایشان هستیم، بخش مهمی از نیروی انسانی تربیت شده دانشگاه صدا و سیما را تشکیل می‌دهند، دانشگاهی که با بهره‌گیری از اساتید باتجربه و اهل فن، به‌درخشش این ستاره‌های آینده‌دار سپهر فرهنگ و رسانه ایران زمین کمک شایان توجهی کرده است.
جا دارد با نیکی و احترام تمام، از علی قربانی، میرحسین ثروتمند و علی دلکاری هر سه از مرکز آذربایجان شرقی، مرضیه قاسمی و زهرا قمریان از مرکز اصفهان، حسین رئیسی وانانی از مرکز چهارمحال و بختیاری، امین حسین‌زاده از مرکز خوزستان، اقبال خالدیان، امید کریمی و نعیمه نادری‌نژاد از مرکز کردستان، محمد چگنی از مرکز کیش، حسین عامری و رحیم کریم‌زاده بارویی هر دو از مرکز گلستان، مهدی آذری، جواد فلاحتی از مرکز قم، عادل حدادی از مرکز مهاباد، حسن جلال‌نژاد از مرکز همدان، مجتبی علی بخشی، کریم غلامزاده مهرآبادی و محسن غلامزاده مهرآبادی هر سه از مرکز یزد، صادق صادقی، علی عربی و علی نانواباشی از مرکز خراسان جنوبی و شهرزاد مظفری از مرکز لرستان که همگی جزو دانشجویان دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته‌های گوناگون دانشگاه صدا و سیما هستند و توانستند در بیست‌و‌دومین جشنواره تولیدات مراکز، خوش بدرخشند تقدیر و تشکر کنیم.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
انعکاس گسترده ششمین برنامه بین المللی تبادل علم و فناوری در رسانه‌های سراسری
-1
دکتر شهاب اسفندیاری در احکامی مدیران امور دانشجویی، فرهنگی، روابط عمومی و امور پژوهشی دانشگاه را انتصاب کرد.
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP) در کشورهای اسلامی از روز شنبه 18 آبان 98 آغاز به کار کرد
-1
تور بازدید و آشنایی با هلدینگ فناپ و استارت آپ های مستقر در پارک علم و فناوری پردیس
-1
متن کامل سخنرانی دکتر شهاب اسفندیاری درابتدای ششمین نشست برنامه تبادل علم و فناوری(استپ) 
-1