تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید:‌۲۸۸
تعمیر آسانسور خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه صدا و سیما

با همکاری اداره کل ساختمان و تأسیسات سازمان، آسانسور خوابگاه‌های دانشجویی خواهران و برادران دانشگاه صدا و سیما تعمیر، راه اندازی و بیمه شد.

با همکاری اداره کل ساختمان و تأسیسات سازمان، آسانسور خوابگاه‌های دانشجویی خواهران و برادران دانشگاه صدا و سیما تعمیر، راه اندازی و بیمه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما آقای علوی معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی این دانشگاه گفت: از جمله نیازهای مهم خوابگاه‌های دانشجویی، تعمیر و نگهداری آسانسورها بوده و هست. این آسانسورها به دلیل استفاده مستمر و فرسایش عمومی نیاز به تعویض و یا تعمیرات اساسی از جمله اتاقک، موتور آسانسور، کابل های برق، کابل های نگهدارنده کابین، سیستم هوشمند آسانسور و دیگر قطعات داشت که خوشبختانه با مساعدت و همکاری آقای مهندس قندچی مدیر کل ساختمان و تأسیسات سازمان این امر عملیاتی شد.
وی افزود: آسانسور خوابگاه خواهران دانشگاه صدا و سیما به طور کامل تعمیر و سرویس و بیمه شد. عملیات سرویس و نگهداری در آسانسورهای خوابگاه‌های برادران هم انجام گرفته و تحت بازدیدهای دوره ای قرار دارد.
علوی ادامه داد: در یکسال گذشته شاهد همکاری و تعامل خیلی خوب مدیران سازمانی با دانشگاه صدا و سیما بوده ایم و امیدواریم که افزایش این تعاملات را در سال آتی نیز شاهد باشیم.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما نشست ها و کارگاه‌های دانشگاهی سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد.
-1
نشست تخصصی رسانه و بحران با محوریت بررسی عملکرد رسانه در حادثه سیل نوروز ۹۸ در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در آخرین هفته اسفند ماه ۹۷ با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دانشکده‌های ارتباطات و دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما، برنامه...
-1
نشریه علمی - ترویجی «مطالعات بینا رشته‌ای ارتباطات و رسانه» وابسته به دانشگاه صدا و سیما که دو شماره نخست آن برای تایید اعتبار به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ا...
-1
هشتاد درصد دانش آموختگان دانشگاه صداوسیما جذب شده اند
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .