۱۴۰۱/۰۶/۱۲- ۱۴:۵۲ - مشاهده: ۱۳۶۸

اطلاعیه در خصوص پذیرفته شدگان رشته‌های خاص کارشناسی ارشد

قابل توجه پذیرفته شدگان رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صداوسیما در آزﻣﻮن کارشناسی ارشد سال 1401

ضمن عرض تبریک و آرزوی توفیق و بهروزی برای کلیه پذیرفته شدگان محترم، به اطلاع می رساند فرآیند ثبت نام و پذیرش دانشگاه صداوسیما، در دو مرحله غیرحضوری (اینترنتی) و حضوری (تحویل مدارک) صورت خواهد پذیرفت. بدیهی است قطعی شدن ثبت نام هر دانشجو منوط به انجام بدون نقص پذیرش غیر حضوری (اینترنتی) و سپس مراجعه به دانشگاه و تحویل مدارک خواسته شده به صورت حضوری الزاماً مطابق با زمان اعلام شده از طرف دانشگاه می‌باشد. شایان ذکر است تاریخ پذیرش حضوری و مدارک مورد نیاز متعاقباً اعلام می‌شود. خواهشمند است قبل از هر اقدامی‌برای ثبت نام، ضمن مطالعه کامل فایل اطلاعیه نحوه ﭘﺬﯾﺮش و ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) پذیرفته شدگان رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صدا و سیما درآزﻣﻮن کارشناسی ارشد سال 1401 که در پیوست این اطلاعیه قرار دارد، نکات مهم ذیل را با دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به انجام ثبت نام نمائید تا در روند ثبت نام دچار مشکل نشوید.
1)    زمان پذیرش غیرحضوری (اینترنتی) دانشجویان کارشناسی ارشد ورودی 1401، روزهای 14 لغایت 16 شهریورماه 1401 می‌باشد. پذیرفته شدگان پس از ورود به سامانه گلستان دانشگاه صداوسیما به آدرس http://golestan.iribu.ac.ir با استفاده از فایل راهنمای تصویری انتهای این اطلاعیه، نسبت به ثبت نام اولیه و درج اطلاعات و بارگذاری تصویر مدارک مورد نیاز اقدام نمایند. عدم اقدام به موقع برای انجام مراحل ثبت نام غیرحضوری به منزله انصراف از ادامه تحصیل پذیرفته شدگان قلمداد خواهد شد.
2)    تا زمان انجام پذیرش حضوری و تحویل مدارک، ثبت نام به صورت موقت خواهد بود و لازمه ثبت نام نهایی، حضور دانشجو در دانشگاه و احراز هویت و تطابق مدارک بارگذاری شده با اصل مدارک است. لذا دقت فرمائید در هر مرحله از ثبت نام و پذیرش، مغایرتی در مدارک بارگذاری شده و اظهارات عنوان شده در فرم های ثبت نام غیرحضوری وجود نداشته باشد که در غیر اینصورت طبق مقررات عمل خواهد شد و دانشجو حق هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.
3)    انتخاب واحد نیمسال اول سال تحصیلی 1402-1401، به صورت کلی توسط آموزش دانشکده مربوطه انجام خواهد شد. برنامه هفتگی از طریق شماره گزارش 88، در روز چهارشنبه مورخ 1401/6/23 پس از تائید مشروط ثبت نام غیرحضوری در سامانه گلستان دانشگاه صداوسیما قابل مشاهده است. شایان ذکر است برای ورود به سامانه گلستان دانشگاه در روز چهارشنبه، شناسه کاربری: شماره دانشجویی و گذر واژه: کد ملی دانشجو است.
4)    شروع کلاسها بعد از پذیرش و انتخاب واحد از روز یکشنبه مورخ 1401/6/27 و به صورت حضوری در محل دانشگاه می‌باشد.
5)    دانشجویان ورودی 1401، در زمان مقتضی جهت مرحله پذیرش حضوری و ارائه اصل مدارک، دریافت کارت دانشجویی به دانشگاه دعوت خواهند شد.
6)    کلیه پذیرفته شدگان می‌بایست جهت تکمیل پرسشنامه‌های سلامت جسم و روان خود در سامانه سجاد به ترتیب به لینک های https://portal.saorg.ir/physicalhealth و http://portal.saorg.ir/mentalhealth مراجعه نمایند.
7)    پذیرفته شدگان محترم می‌توانند جهت دریافت آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها علاوه بر مراجعه به سایت دانشگاه به آدرس http://www.iribu.ac.ir، در کانال رسمی امور آموزش دانشگاه در تلگرام به آدرس @eIRIBU  یا پیام رسان سروش به آدرس @iribu_e عضو شوند. همچنین درﺻـﻮرت ﺿـﺮورت با ﺷـﻤﺎره ﺗﻠﻔـﻦ‌های امور آموزش دانشگاه، 22168540 ، 22168643 و 22168538 در ساعات اداری تماس حاصل نمایند.
پیوست اطلاعیه:
فایل pdf اطلاعیه نحوه ﭘﺬﯾﺮش و ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) پذیرفته شدگان رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صداوسیما درآزﻣﻮن کارشناسی ارشد سال 1401 را از اینجا دانلود کنید.
فایل pdf راهنمای تصویری ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) پذیرفته شدگان رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صداوسیما درآزﻣﻮن کارشناسی ارشد سال 1401 را از اینجا دانلود کنید.
دانلود فایل pdf فرم شماره 2 (نمونه فرم مدرک کارشناسی و معدل برای آندسته از پذیرفته شدگانی که به دلایلی قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی (لیسانس) نمی‌باشند)
دانلود فایل pdf فرم شماره 3  (فرم تعهد فراغت از تحصیل دانشجویان ترم آخر دوره کارشناسی)
دانلود فایل pdf فرم تعهدنامه مقررات نظام وظیفه برای دانشجویان مشمول نظام وظیفه (برخوردار از معافیت تحصیلی)
دانلود فایل pdf فرم تعهدنامه ارائه اصل مدارک

امتیاز شما