تعداد بازدید : 170 - تاریخ خبر : دوشنبه 31 شهریور 1399 - 11:59  
در نامه رئیس دانشگاه صدا و سیما به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری مطرح شد:

قدردانی از صدور مجوز پذیرش دانشجو در تمامی رشته های دانشگاه صدا و سیما در سال 1399

دکتر شهاب اسفندیاری در نامه ای از وزیر علوم تحقیقات و فناوری و مسئولان وزارتخانه مذکور جهت صدور مجوز پذیرش دانشجو در تمامی رشته ها قدردانی کرد. رئیس دانشگاه صدا و سیما همچنین از حمایت و مساعدت دفتر برنامه ریزی آموزش عالی جهت تصویب سه رشته جدید دانشگاه صدا و سیما تشکر کرد.

قابل ذکر است سه رشته جدید کارشناسی ارشد طراحی شده توسط این دانشگاه (جلوه های ویژه، تهیه کنندگی انیمیشن و فلسفه رسانه) نیز برای نخستین بار در ایران به تصویب رسید که به همراه رشته «دکتری مطالعات عالی رادیو و تلویزیون» که قبلاً تصویب شده بود هم اکنون در مرحله بررسی جهت صدور مجوز اجرا هستند. 

متن نامه دکتر اسفندیاری به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به شرح زیر است:


استاد ارجمندجناب آقای دکتر غلامی
وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری

سلام علیکم
احتراماً ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، نظر به اینکه در سال جاری برای نخستین بار طی چهار سال گذشته دانشگاه صداوسیما از سوی آن وزارتخانه در تمامی رشته¬ های مصوب دانشکده های خود در تهران و قم مجوز پذیرش دانشجو دریافت کرده، بدین وسیله لازم می¬دانم از عنایت ویژه حضرتعالی و حمایت و مساعدت جناب آقای دکتر خاکی صدیق، معاون محترم آموزشی و جناب آقای دکتر اوحدی مدیر کل محترم دفتر گسترش آموزش عالی، که زمینه تصویب و تثبیت کلیه رشته های این دانشگاه را فراهم آوردند صمیمانه قدردانی و تشکر کنم.
همچنین با حمایت و مساعدت جناب آقای دکتر آهنچیان، مدیرکل محترم دفتر برنامه ریزی آموزش عالی سه رشته جدید کارشناسی ارشد طراحی شده توسط این دانشگاه (جلوه های ویژه، تهیه کنندگی انیمیشن و فلسفه رسانه) نیز برای نخستین بار در ایران به تصویب رسید که به همراه رشته «دکتری مطالعات عالی رادیو و تلویزیون» که قبلاً تصویب شده بود هم اکنون در مرحله بررسی جهت صدور مجوز اجرا هستند.
امید است با عنایت ویژه حضرتعالی و مسئولان عالی رتبه آن وزارتخانه به مسئله فرهنگ و حمایت از گسترش رشته های جدید در عرصه صنایع فرهنگی و فناوری های نوین رسانه ای، شاهد تحول مطلوب در آموزش تخصص¬ها و مهارت¬های مورد نیاز برای ترویج و نشر فرهنگ اسلامی و ایرانی و مقابله با هجمه های فرهنگی و رسانه ای دشمنان اسلام و انقلاب باشیم.

شهاب اسفندیاری
رئیس دانشگاه صداوسیما

امتیاز شما