تعداد بازدید : 1895 - تاریخ خبر : شنبه 15 مهر 1396 - 09:47  
روابط عمومی
مراسم معارفه معاون جدید آموزش و پژوهش دانشگاه صدا و سیما
دکتر داوود نعمتی انارکی، دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما، به عنوان معاون آموزش و پژوهش این دانشگاه معرفی شد.

دکتر داوود نعمتی انارکی، دانشیار و عضو هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما، به عنوان معاون آموزش و پژوهش این دانشگاه معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه دکتر اسفندیاری در مراسم معارفه دکتر نعمتی و در جمع همکاران حوزه معاونت آموزش و پژوهش، با تشکراز زحمات و تلاش های انجام شده، آموزش را قلب تپنده دانشگاه خواند.

وی گفت: اگر فرایندهای آموزشی یک دانشگاه، قوی، جدی و منضبط نباشند، فلسفه وجودی آن دانشگاه زیر سوال می رود و اعتبار دانشگاه مخدوش می شود.

رییس دانشگاه صدا و سیما افزود: همه فرایندهای آموزشی و خدماتی که در حوزه آموزش ارائه می دهیم باید به شکلی ساماندهی و بهینه سازی شود که استاد و دانشجو احساس رضایت کنند و این مستلزم مشارکت عموم استادان، معاونان، روسای دانشکده ها و کارکنان و کارمندان دانشگاه است.

دکتر اسفندیاری نقش نیروی انسانی را در کارآمدی و پیشرفت هدفمند دانشگاه، کلیدی دانست و گفت: در چرخه فعالیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، فعالیت تک تک استادان، مدیران و کارکنان دارای اهمیت است و اگر حتی یک کارمند آموزش کار خود را درست انجام ندهد ممکن است در حرکت این چرخه وقفه ایجاد کند.

دکتر اسفندیاری گفت: علت تشکیل این نشست صرفا جنبه تغییر و تحول مدیریت و تشریفات نیست، بلکه جلسه تکریم آموزش و تکریم تک تک اعضای کارکنان محترم حوزه آموزش است که در صف اول ارتباط با استاد و دانشجو هستند و با تعامل صحیح می‌توانند برای این دانشگاه اعتبار و آبرو ایجاد کنند.

رییس دانشگاه صدا و سیما از تلاش و کوشش فراوان و همدلی و همکاری کارکنان و استادان و مدیران در تابستان امسال، به خاطر هم زمانی اجرای طرح های عمرانی و نوسازی و بهسازی تجهیزات دانشگاه و مصاحبه های اختصاصی پذیرش دانشجو، تشکر کرد و افزود: امیدوارم با حضور آقای دکتر نعمتی این همدلی و همکاری افزایش یابد چرا که سوابق پژوهشی، مرتبه علمی، اخلاق و منش و رفتار ایشان برکسی پوشیده نیست و امیدواریم ایشان با تکیه بر تجربیات ارزنده بتوانند با بهره گیری از منابع، فرصت ها و ظرفیت های موجود، به هدف راهبردی ارتقاء جایگاه و اعتبار دانشگاه صدا و سیما به عنوان یک مرکز آموزشی تراز اول در علوم، فنون و هنرهای رسانه ای کمک کنند.

دکتر اسفندیاری از دکتر رضوی طوسی معاون سابق آموزش و پژوهش دانشگاه نیز به نیکی یاد کرد و ایشان را انسانی مخلص و دلسوز و استادی با تجربه دانست که در ادوار مختلف منشاء خدمات ارزشمندی برای دانشگاه بوده اند و انشاءالله در آینده نیز از حضورشان در عرصه‌های دیگر استفاده خواهد شد.

دکترداود نعمتی انارکی هم گفت: بنده از اعتماد جناب آقای دکتر اسفندیاری رئیس محترم دانشگاه نسبت به خود تشکر و قدر دانی می کنم و امیدوارم با استعانت از خداوند متعال و کمک همه دوستان بتوانم در پیشبرد اهداف دانشگاه مفید و مؤثر باشم.

دکتر نعمتی گفت: در دوره مدیریت فعلی دانشگاه، برای نخستین بار، رئیس دانشگاه عضو شورای معاونان سازمان شده اند و ما باید از این فرصت، برای پیشرفت دانشگاه به نحو احسن بهره برداری کنیم.

دکتر نعمتی افزود: در طول شش ماه تصدی دکتر اسفندیاری بر دانشگاه، مطالبات سازمان از دانشگاه افزایش یافته و سازمان برای پاسخ به نیازهای آموزشی ، پژوهشی، تحلیل و ارائه راهبرد کلان، به دانشگاه روی آورده است.

معاون آموزش و پژوهش دانشگاه صدا و سیما سرعت کار دانشگاه در این دوره را ستود و گفت: همه ما باید برای تحقق اهداف راهبردی سازمان و دانشگاه خود را با این سرعت تطبیق دهیم.

وی افزود: برخود لازم می دانم از دکتر رضوی طوسی، تشکر و قداردانی کنم زیرا ایشان فردی بسیار دوست داشتنی هستند وخودم را شاگرد ایشان می دانم.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
جلسه « کمیته معرفی دانش آموختگان به سازمان» امروز دوشنبه 2 / 7 / 97 در معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه برگزار شد.
-1
رییس دانشگاه صدا و سیما گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی شاهد طرح سوالاتی جهت دار و بعضاً به ظاهر دلسوزانه از سوی شبکه های ماهواره ای و حتی برخی سلبریتی ها...
-1
رییس دانشگاه صدا و سیما از احمدرضا درویش به پاس 4 دهه تلاش هنری در تلویزیون و سینمای ایران تجلیل و قدردانی کرد و نشان استاد افتخاری این دانشگاه را به او اعطاء ک...
-1
دکتر میرباقری تلویزیون ایران را تأثیرگذارترین رسانه میان مردم دانست و گفت: بیش از هشتاد درصد مردم کشور مخاطب تلویزیون جمهوری اسلامی ایران هستند.
-1
آیین نکوداشت و آغاز سال تحصیلی 98 - 1397 دانشگاه صدا و سیما روز اول مهر، ساعت 10 صبح در آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار می شود.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .