تاریخ خبر:‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ - بازدید:‌۳۸۶
برگزاری تمرین‌های دوره آزاد گویندگی و فن بیان در استودیوهای دانشگاه صداوسیما

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما ،تمرین‌های دوره دوم گویندگی و فن بیان شامل اجرا در استودیوهای تلویزیونی، استودیوی صدا و واحد سیار در دانشگاه صداوسیما در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما ،تمرین‌های دوره دوم گویندگی و فن بیان شامل اجرا در استودیوهای تلویزیونی، استودیوی صدا و واحد سیار در دانشگاه صداوسیما در حال برگزاری است. در این دوره که توسط واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه در حال اجراست، تعداد 21 هنرجو پس از موفقیت در مصاحبه ورودی از بین 32 نفر متقاضی برای گذراندن این دوره، انتخاب شدند. شهاب اسفندیاری؛ رئیس دانشگاه صداوسیما از اجرای هنرجویان در واحد سیار بازدید کرد.


در این جلسه تمرینی که به دعوت واحد آموزش های آزاد و مجازی برگزار شد، تعدادی از هنرجویان دوره قبلی برای آشنایی، تبادل نظر و انتقال تجربیات خود با هنرجویان دوره جدید و آشنایی با سطح اجرا و محتوایی آنها حضور یافتند.
کلاس‌های تدریس تئوری و عملی این دوره از 15 شهریور در محل کلاسهای دانشکده علمی‌کاربردی رسانه آغاز شد و در مجموع پس از برگزاری 82 ساعت کلاس آموزشی در آذر 98 به پایان رسید.
همچنین کلاس‌های تمرین عملی به مدت 20 ساعت در محیط دانشگاه صداوسیما در استودیوهای تلویزیونی، رادیویی و واحد سیار برگزار می‌شود.
اساتید این دوره با عنوان "گویندگی و فن بیان" از اساتید مطرح دانشگاه صداوسیما و گویندگان باتجربه رادیو و تلویزیون بوده‌اند که می توان از دکتر ویدا همراز، فرشاد آذرنیا، دکتر احمد سجادی صدر، دکتر کاظم نظری، مهدی آقابیگی، دکتر محمد اخگری، ناصر خیرخواه، مهدی سدیفی و محسن تقوی زنوز نام برد.


آزمون پایانی دوره دوم گویندگی و فن بیان اوائل بهمن به صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد.
پیش‌بینی می‌شود دوره سوم گویندگی و فن بیان از اوائل بهمن ماه آغاز شود.
هزینه شرکت در این دوره‌ها برای دانشجویان دانشگاه و کارکنان سازمان صداو سیما شامل تخفیفهای ویژه خواهد بود وبا مساعدت دانشگاه به صورت اقساطی دریافت می‌شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 8691 2216 واحد آموزش های مجازی دانشگاه صدا و سیما تماس بگیرد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
جشنواره فرهنگی هنری «مهر مادر»، نخستین دوره جشنواره همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ۲۶بهمن ماه برگزار خواهد شد.
-1
به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی و با پیگیری های صورت گرفته، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز برگزاری دوره آزاد «مدیریت رسانه و ارزیابی محتوا در فضای مجازی» ...
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP) در کشورهای اسلامی از روز شنبه 18 آبان 98 آغاز به کار کرد
-1
به گزارش روابط عمومی، آقای دکترعلی خاکی صدیق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه بازدید از دانشگاه صدا و سیما گفت: سیاست های کلی در وزارت ...
-1
به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهدای سرافزار اسلام و فرماندهان عالی‌مقام مقاومت جهانی علیه استکبار و صهیونیسم، هیات رئیسه دانشگاه صداوسیما تالارهای اجتماعات و جل...
-1