تاریخ خبر:‌شنبه ۷ دی ۱۳۹۸ - بازدید:‌۳۰۹۷
برگزاری تمرین‌های دوره آزاد گویندگی و فن بیان در استودیوهای دانشگاه صداوسیما

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما ،تمرین‌های دوره دوم گویندگی و فن بیان شامل اجرا در استودیوهای تلویزیونی، استودیوی صدا و واحد سیار در دانشگاه صداوسیما در حال برگزاری است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما ،تمرین‌های دوره دوم گویندگی و فن بیان شامل اجرا در استودیوهای تلویزیونی، استودیوی صدا و واحد سیار در دانشگاه صداوسیما در حال برگزاری است. در این دوره که توسط واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه در حال اجراست، تعداد 21 هنرجو پس از موفقیت در مصاحبه ورودی از بین 32 نفر متقاضی برای گذراندن این دوره، انتخاب شدند. شهاب اسفندیاری؛ رئیس دانشگاه صداوسیما از اجرای هنرجویان در واحد سیار بازدید کرد.


در این جلسه تمرینی که به دعوت واحد آموزش های آزاد و مجازی برگزار شد، تعدادی از هنرجویان دوره قبلی برای آشنایی، تبادل نظر و انتقال تجربیات خود با هنرجویان دوره جدید و آشنایی با سطح اجرا و محتوایی آنها حضور یافتند.
کلاس‌های تدریس تئوری و عملی این دوره از 15 شهریور در محل کلاسهای دانشکده علمی‌کاربردی رسانه آغاز شد و در مجموع پس از برگزاری 82 ساعت کلاس آموزشی در آذر 98 به پایان رسید.
همچنین کلاس‌های تمرین عملی به مدت 20 ساعت در محیط دانشگاه صداوسیما در استودیوهای تلویزیونی، رادیویی و واحد سیار برگزار می‌شود.
اساتید این دوره با عنوان "گویندگی و فن بیان" از اساتید مطرح دانشگاه صداوسیما و گویندگان باتجربه رادیو و تلویزیون بوده‌اند که می توان از دکتر ویدا همراز، فرشاد آذرنیا، دکتر احمد سجادی صدر، دکتر کاظم نظری، مهدی آقابیگی، دکتر محمد اخگری، ناصر خیرخواه، مهدی سدیفی و محسن تقوی زنوز نام برد.


آزمون پایانی دوره دوم گویندگی و فن بیان اوائل بهمن به صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد.
پیش‌بینی می‌شود دوره سوم گویندگی و فن بیان از اوائل بهمن ماه آغاز شود.
هزینه شرکت در این دوره‌ها برای دانشجویان دانشگاه و کارکنان سازمان صداو سیما شامل تخفیفهای ویژه خواهد بود وبا مساعدت دانشگاه به صورت اقساطی دریافت می‌شود.
جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 8691 2216 واحد آموزش های مجازی دانشگاه صدا و سیما تماس بگیرد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دوره دانش افزایی مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما در تاریخ 17 بهمن 1398در سالن همایش‌های هتل پارسیای قم برگزار شد.
-1
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
گاهی تأثیری که کارهای هنری در ساختن هویت افراد، به خصوص جوانان می‌گذارد از صدها کتاب و دانشگاه بیشتر است. تماشای یک فیلم می تواند فرهنگ یک نسل را عوض کند و این ...
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1