تاریخ خبر:‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - بازدید:‌۱۹۷۶
حضور استادان دانشگاه صداوسیما در کنفرانس‌های بین المللی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ کنفرانس مدیترانه ای در خصوص بازشناسی الگو و هوش مصنوعی2 دی ماه سال جاری دردانشگاه صباح الدین زعیم دانشکده مهندسی کامپیوتر و در شهر استانبول ترکیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ کنفرانس مدیترانه ای در خصوص بازشناسی الگو و هوش مصنوعی2 دی ماه سال جاری دردانشگاه صباح الدین زعیم دانشکده مهندسی کامپیوتر و در شهر استانبول ترکیه برگزار  شد.


دکتر راهیل مهدیان عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما یکی از سخنرانان این کنفرانس است.وی دارای دکترای مهندسی برق-مکاترونیک باگرایش هوش مصنوعی و پردازش سیگنال ازدانشگاه ایالتی زارلند می‌باشد.
دکتر مهدیان با دو موضوع «پنهان سازی ویدیویی با استفاده از شبکه‌های عصبی سه بعدی» و« تولید خودکار موسیقی با استفاده از آلگوریتم های بهینه سازی تکاملی تعاملی» در این کنفرانس سخنرانی  کرد.


قابل ذکر است؛کتاب و مقالات این کنفرانس در مجلد 1144 نشریه مخابرات برای علوم کامپیوتر و اطلاعات از Springer چاپ خواهند شد.
همچنین دکتر محمد بهدادفر رئیس دانشکده فنی و مهندسی رسانه و عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما در سی و دومین کنفرانس بین المللی شبکه‌های اطلاعاتی (ICOIN)شرکت خواهد کرد.
کنفرانس بین المللی شبکه‌های اطلاعاتی (ICOIN) در بارسلون اسپانیا توسط موسسه دانشمندان و مهندسان اطلاعات کره (KIISE) برگزار می‌شود. 34 سال از آغاز فعالیت ICOIN با عنوان کارگاه مشترک در زمینه ارتباطات رایانه ای در سال 1986 گذشته است. هدف اصلی ICOIN 2020 بهبود تحقیقات دانشمندان و دستیابی به بالاترین توانمندی و تشویق مباحث درباره ارتباطات رایانه ای و فن آوری‌های شبکه است.
روابط عمومی دانشگاه برای دکتر مهدیان و دکتر بهدادفر آرزوی موفقیت دارد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
جشنواره فرهنگی هنری «مهر مادر»، نخستین دوره جشنواره همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ۲۶بهمن ماه برگزار خواهد شد.
-1
به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی و با پیگیری های صورت گرفته، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز برگزاری دوره آزاد «مدیریت رسانه و ارزیابی محتوا در فضای مجازی» ...
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP) در کشورهای اسلامی از روز شنبه 18 آبان 98 آغاز به کار کرد
-1
به گزارش روابط عمومی، آقای دکترعلی خاکی صدیق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه بازدید از دانشگاه صدا و سیما گفت: سیاست های کلی در وزارت ...
-1
به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهدای سرافزار اسلام و فرماندهان عالی‌مقام مقاومت جهانی علیه استکبار و صهیونیسم، هیات رئیسه دانشگاه صداوسیما تالارهای اجتماعات و جل...
-1