تاریخ خبر:‌سه شنبه ۳ دی ۱۳۹۸ - بازدید:‌۲۹۸۶
حضور استادان دانشگاه صداوسیما در کنفرانس‌های بین المللی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ کنفرانس مدیترانه ای در خصوص بازشناسی الگو و هوش مصنوعی2 دی ماه سال جاری دردانشگاه صباح الدین زعیم دانشکده مهندسی کامپیوتر و در شهر استانبول ترکیه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه؛ کنفرانس مدیترانه ای در خصوص بازشناسی الگو و هوش مصنوعی2 دی ماه سال جاری دردانشگاه صباح الدین زعیم دانشکده مهندسی کامپیوتر و در شهر استانبول ترکیه برگزار  شد.


دکتر راهیل مهدیان عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما یکی از سخنرانان این کنفرانس است.وی دارای دکترای مهندسی برق-مکاترونیک باگرایش هوش مصنوعی و پردازش سیگنال ازدانشگاه ایالتی زارلند می‌باشد.
دکتر مهدیان با دو موضوع «پنهان سازی ویدیویی با استفاده از شبکه‌های عصبی سه بعدی» و« تولید خودکار موسیقی با استفاده از آلگوریتم های بهینه سازی تکاملی تعاملی» در این کنفرانس سخنرانی  کرد.


قابل ذکر است؛کتاب و مقالات این کنفرانس در مجلد 1144 نشریه مخابرات برای علوم کامپیوتر و اطلاعات از Springer چاپ خواهند شد.
همچنین دکتر محمد بهدادفر رئیس دانشکده فنی و مهندسی رسانه و عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما در سی و دومین کنفرانس بین المللی شبکه‌های اطلاعاتی (ICOIN)شرکت خواهد کرد.
کنفرانس بین المللی شبکه‌های اطلاعاتی (ICOIN) در بارسلون اسپانیا توسط موسسه دانشمندان و مهندسان اطلاعات کره (KIISE) برگزار می‌شود. 34 سال از آغاز فعالیت ICOIN با عنوان کارگاه مشترک در زمینه ارتباطات رایانه ای در سال 1986 گذشته است. هدف اصلی ICOIN 2020 بهبود تحقیقات دانشمندان و دستیابی به بالاترین توانمندی و تشویق مباحث درباره ارتباطات رایانه ای و فن آوری‌های شبکه است.
روابط عمومی دانشگاه برای دکتر مهدیان و دکتر بهدادفر آرزوی موفقیت دارد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دوره دانش افزایی مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما در تاریخ 17 بهمن 1398در سالن همایش‌های هتل پارسیای قم برگزار شد.
-1
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
گاهی تأثیری که کارهای هنری در ساختن هویت افراد، به خصوص جوانان می‌گذارد از صدها کتاب و دانشگاه بیشتر است. تماشای یک فیلم می تواند فرهنگ یک نسل را عوض کند و این ...
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1