تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - بازدید:‌۳۸۴
فضائلی: عدم استفاده از مدیران انقلابی اصلی ترین دلیل ناکارآمدی است

در نخستین نشست اردوی فرهنگی و آموزشی تنفس صبح 2 آقای محمد فضائلی، معاون رسانه¬ای موسسه فرهنگی-پژوهشی انقلاب اسلامی‌با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه صداوسیما در خصوص ویژگی‌های یک مدیر انقلابی و اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، که توسط مقام معظم رهبری در بهمن ماه سال 1397 صادر شد، به سخنرانی پرداخت. 


در نخستین نشست اردوی فرهنگی و آموزشی تنفس صبح 2 آقای محمد فضائلی، معاون رسانه¬ای موسسه فرهنگی-پژوهشی انقلاب اسلامی‌با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه صداوسیما در خصوص ویژگی‌های یک مدیر انقلابی و اهمیت بیانیه گام دوم انقلاب، که توسط مقام معظم رهبری در بهمن ماه سال 1397 صادر شد، به سخنرانی پرداخت.
وی با بیان اینکه انقلابی بودن یکی از مهمترین ویژگی‌های مدیران جمهوری اسلامی‌باید باشد، گفت: مهمترین ویژگی یک مدیر انقلابی عقلانیت و واقع بینی در کنار آرمان گرایی است زیرا اگر این دو در کنار هم نباشد آن مدیر موفق نخواهد بود.
فضائلی، پرتلاش بودن ومردمی‌بودن را از دیگر عناصر یک مدیر انقلابی بودن نام برد و افزود:این انقلاب برگرفته از مردم است و باید مدیران این کشور مردمی‌باشند.
وی به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری اشاره کرد و تاکید کرد: مقام معظم رهبری برای نگارش این بیانیه خیلی زحمت کشیدند و انتظار می رود دانشگاه‌ها در این حوزه وارد شده و پژوهش انجام دهد.
فضائلی بیانیه گام دوم انقلاب را نقشه راهی برای جوانان نام برد و تاکید کرد: جوانان دهه شصت در دفاع مقدس و دانشمندان هسته ای کشور نیز در راه انقلاب و با تفکر انقلابی در حال فعالیت بودند که توسط دشمنان این کشور شهید شدند که نمونه‌های آن شهیدان شهریاری و احمدی روشن بود.
وی با بیان اینکه تفکر انقلابی تنها مخصوص جوانان نیست، یادآور شد: سردارقاسم سلیمانی امروزه با همین تفکر انقلابی در خارج از مرزها با دشمنان اسلام مبارزه می‌کند و این نشانه این است که مبارزه برای انقلاب اسلامی از مرزها نیز فراتر رفته است.
معاون رسانه موسسه انقلاب اسلامی‌به مشکلات اقتصادی کشور اشاره کرد و افزود: برخی عنوان می‌کنند اگر با آمریکا ارتباطمان خوب شود مشکلات اقتصادی حل خواهد شد که این یک تفکر و برداشت غلط است.
وی با اشاره به اینکه خیلی از کشورها امروزه با آمریکا رابطه دارند اما مشکلات اقتصادی فراوانی نیز دارند، یادآور شد: عراق بزرگترین سفارت خانه آمریکارا دارد اما هنوز مشکلات زیادی دارد. مصر،لبنان و افغانستان با آمریکا رابطه خوبی دارند ولی اوضاع اقتصادی آنها اصلا مطلوب نیست.
فضائلی با بیان اینکه مشکلات در همه کشورها هست و احساس اینکه اینها نشانه بن بست است . یک فکر غلط است چرا که با روحیه انقلابی و مدیریت به جا این مشکلات رفع خواهد شد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
جشنواره فرهنگی هنری «مهر مادر»، نخستین دوره جشنواره همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ۲۶بهمن ماه برگزار خواهد شد.
-1
به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی و با پیگیری های صورت گرفته، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مجوز برگزاری دوره آزاد «مدیریت رسانه و ارزیابی محتوا در فضای مجازی» ...
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP) در کشورهای اسلامی از روز شنبه 18 آبان 98 آغاز به کار کرد
-1
به گزارش روابط عمومی، آقای دکترعلی خاکی صدیق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه بازدید از دانشگاه صدا و سیما گفت: سیاست های کلی در وزارت ...
-1
به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهدای سرافزار اسلام و فرماندهان عالی‌مقام مقاومت جهانی علیه استکبار و صهیونیسم، هیات رئیسه دانشگاه صداوسیما تالارهای اجتماعات و جل...
-1