تاریخ خبر:‌چهارشنبه ۶ آذر ۱۳۹۸ - بازدید:‌۲۳۱۷
ارائه مقاله استاد دانشگاه صدا و سیما در کنفرانس بین المللی « IMMAA »

دکتر صلواتیان عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما مقاله خود را در کنفرانس بین المللی IMMAA ارائه نمود

به گزارش روابط عمومی؛ مقاله دکتر سیاوش صلواتیان، عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما و استاد دانشکده ارتباطات و رسانه درکنفرانس بین المللی «IMMAA» پذیرفته شد. این کنفرانس توسط انجمن بین المللی دانشگاهی مدیریت رسانه، به میزبانی کشور قطر در تاریخ 11 الی 13 مهرماه 1398برگزار شد.
مقاله دکتر صلواتیان با موضوع: "تبلیغات و تأمین مالی _جمعی دو مسیر تأمین مالی رسانه‌های پخش خدمت عمومی مورد مطالعه سازمان صدا و سیما" و با عنوان انگلیسی:

Advertising and Crowdfunding  as Two Way of  PSBs  Financing: A case of Islamic Republic of Iran Broadcasting   

 ،برای ارائه در این کنفرانس انتخاب شده بود.
انجمن بین المللی دانشگاهی مدیریت رسانه (IMMAA) و انجمن مدیریت رسانه اروپا (EMMA) سالانه اقدام به برگزاری کنفرانسی بین المللی در یک کشور می نمایند که این رویداد مهمترین محفل تبادل نظراعضای دانشگاهی جامعه مدیریت رسانه جهان است و تمامی‌بزرگان این حوزه درآن حضور می یابند که روند اصلی دانشگاهی مدیریت رسانه در این رویداد شکل می‌گیرد.
در ادامه این سفر، دکتر صلواتیان از شبکه الجزیره قطر دیدار کرد. وی پس از بازگشت از قطر، طی یک نشست در دانشگاه صداوسیما که با حضور دکتر خواجه‌ئیان برگزار شد، دستاورد های این کنفرانس را تشریح کرد.

حضور در این کنفرانس با حمایت واحد همکاری های علمی و امور بین الملل دانشگاه صدا و سیما تحقق یافت و دانشگاه صدا و سیما این موفقیت را به دکتر سیاوش صلواتیان تبریک می‌گوید.


برای دین تصاویر بیشتر اینجا را کلیک کنید

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1
به گزارش روابط عمومی، آقای دکترعلی خاکی صدیق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه بازدید از دانشگاه صدا و سیما گفت: سیاست های کلی در وزارت ...
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP) در کشورهای اسلامی از روز شنبه 18 آبان 98 آغاز به کار کرد
-1
جشنواره فرهنگی هنری «مهر مادر»، نخستین دوره جشنواره همزمان با سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) در ۲۶بهمن ماه برگزار خواهد شد.
-1