تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - بازدید:‌۷۲۵
تودیع و معارفه مدیران امور دانشجویی، فرهنگی، روابط عمومی و مدیر امور پژوهشی دانشگاه

دکتر شهاب اسفندیاری در احکامی مدیران امور دانشجویی، فرهنگی، روابط عمومی و امور پژوهشی دانشگاه را انتصاب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، مراسم تودیع و معارفه مدیران امور دانشجویی، امور فرهنگی ، امور پژوهشی  و روابط عمومی دانشگاه برگزار شد. بر اساس این گزارش دکتر شهاب اسفندیاری ضمن قدردانی از مدیران قبلی این مجموعه برای موفقیت مدیران جدید، آرزوی موفقیت کرد. 

لازم بذکر است که آقای محمد حسین پارساییان، از  سمت مدیریت دانشجویی تودیع و در سمت مدیریت فرهنگی معارفه شدند و همچنین آقای شاکر واثقی از مدیریت روابط عمومی تودیع وآقای حسن قاسمی در این سمت معارفه شدند. از سوی دیگر آقای حبیب الهی از سمت مدیریت امور پژوهشی تودیع و آقای مجید سعادتی در این سمت معارفه شدند. همچنین آقای مومنی در سمت  مدیر امور دانشجویی معارفه شدند.

برای دیدن تصاویر اینجا را کلیک کنید

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دکتر اسفندیاری،رییس دانشگاه صدا و سیما  در حکمی دکتر احمد زرنگار را به سمت « سرپرست گروه معارف و دروس عمومی» دانشگاه صدا و سیما منصوب کرد.
-1
 اولین گروه از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، در رشته «علوم شناختی و رسانه» که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و به صورت مشترک بین دانشگاه صداوسیما ...
-1
ذکتر صلواتیان عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما مقاله خود را در کنفرانس بین المللی IMMAA ارائه نمود
-1
آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور:  ما دانشکده دین و رسانه را جدای از حوزه علمیه نمی دانیم.
-1
دکتر محمد بهداد فررئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه صدا و سیمابرگزاری بخش ارائه شفاهی مقالات در شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه را براساس نیازهای سازمان صدا و سیما د...
-1