تاریخ خبر:‌پنج شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - بازدید:‌۱۰۵۷
بازدید علمی و آموزشی استادان و دانشجویان دانشگاه از مجموعه ابرآروان
کسب و کاری برای سرعت و امنیت مجازی

 مرکز کارآفرینی، رشد و نوآوری دانشگاه به منظور آشنایی و ارتباط موثر دانشجویان با محیط های کسب و کار نوپا و موفق ملی  تور آشنایی با مجموعه ابرآروان را برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما مرکز کارآفرینی، رشد و نوآوری دانشگاه به منظور آشنایی و ارتباط موثر دانشجویان با محیط های کسب و کار نوپا و موفق ملی و فرصت های همکاری و توسعه فرهنگ کارآفرینی تور آشنایی با مجموعه ابرآروان را برگزار نمود.

این برنامه با حضور یکی از موسسان، مدیر اجرایی، مدیر سرمایه انسانی و فرهنگ سازمانی و مدیر ارتباطات شرکت آغاز گردید و دانشجویان با نوع فعالیت ها، محدودیت ها و نیازهای موجود در کشور در این حوزه، سازوکار این کسب و کار، مشتریان، خدمات و ذینفعان آن آشنا شده سپس جریان ایده تا تاسیس و روند رشد مجموعه و جذب سرمایه گذار و توسعه یافتن آن شرح داده شد. در مرحله بعد افق های پیش رو و نیازهای حال حاضر آن مجموعه و حمایت هایی که می توانند از طرح های خلاقانه داشته باشند، برای دانشجویان بیان گردید.
در ادامه استادان و دانشجویان از امکانات سخت افزاری و نرم افزاری، فضاهای مانیتورینگ، پشتیبانی و حفاظت اطلاعات، بخش طراحی و بخش فرهنگ سازمانی، بازاریابی دیجیتالی و بخش های اجرایی و تفریحی- خدماتی شرکت بازدید به عمل آمد و توضیحاتی درخصوص کارکرد هر قسمت به دانشجویان ارائه گردید.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
رئیس و معاونان دانشگاه صداوسیما به همراه جمعی از اعضای ادوار تشکل جامعه رسانه اسلامی‌پنجشنبه 17 بهمن ماه به دیدار حضرت آیت الله مصباح یزدی رفتند.
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1
به گزارش روابط عمومی، آقای دکترعلی خاکی صدیق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه بازدید از دانشگاه صدا و سیما گفت: سیاست های کلی در وزارت ...
-1