تاریخ خبر:‌دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - بازدید:‌۷۰۲
خبرخوش؛
دانشگاه صدا و سیما دانشگاه همکار برتر جشنواره تحقیقات صنعتی نیروهای مسلح

دکتر اسفندیاری از انتخاب دانشگاه صدا و سیما به عنوان دانشگاه همکار برتر در جشنواره تحقیقات صنعتی نیروهای مسلح خبر داد.


دکتر اسفندیاری از انتخاب دانشگاه صدا و سیما به عنوان دانشگاه همکار برتر در جشنواره تحقیقات صنعتی نیروهای مسلح خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما دکتر شهاب اسفندیاری در مراسمی‌که به مناسبت روز مهندس در آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار شد به عنوان خبری خوش به حاضران جلسه گفت: امروز در جشنواره سلمان فارسی یا به عبارت دیگر پنجمین جشنواره تحقیقات صنعتی نیروهای مسلح ، دانشگاه صدا و سیما بواسطه پروژه‌های تحقیقاتی اساتید این دانشگاه به عنوان دانشگاه همکار برتر آن جشنواره انتخاب، معرفی و مورد تقدیر قرار گرفت.
رییس دانشگاه صدا و سیما با خیرمقدم و تبریک روز مهندس به دکتر علیدادی معاون فنی و توسعه رسانه، هیأت همراه ایشان، استادان و دانشجویان، افزود: این افتخار در کنار دانشگاه‌های بزرگی همچون صنعتی شریف، خواجه نصیر، علم و صنعت و فردوسی مشهد نصیب دانشگاه صدا و سیما شده است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دکتر اسفندیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روزنامه‌نگاری رادیو و تلویزیون در این دانشگاه برای نخستین بار در کشور خبر...
-1
نشست تخصصی «سینما در گام دوم انقلاب»  با حضور بهروز افخمی در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد. 
-1
نشست «رسانه ملّی در گام دوم انقلاب اسلامی» با حضور دکتر جلال غفاری مدیر شبکه افق سیما در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
نشست «مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گام دوم انقلاب اسلامی» یکشنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور سه تن از مدیران مطبوعات و خبرگزاری‌ها در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
دکتر اسفندیاری ضمن گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: در تعامل با سازمان به نقاط مطلوبی رسیده ایم که حوزه پژوهش یکی آنهاست.با افزایش بودجه پژوهش، مسیر هموارتر شد...
-1