تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید:‌۱۱۹
تعمیر آسانسور خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه صدا و سیما

با همکاری اداره کل ساختمان و تأسیسات سازمان، آسانسور خوابگاه‌های دانشجویی خواهران و برادران دانشگاه صدا و سیما تعمیر، راه اندازی و بیمه شد.

با همکاری اداره کل ساختمان و تأسیسات سازمان، آسانسور خوابگاه‌های دانشجویی خواهران و برادران دانشگاه صدا و سیما تعمیر، راه اندازی و بیمه شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما آقای علوی معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی این دانشگاه گفت: از جمله نیازهای مهم خوابگاه‌های دانشجویی، تعمیر و نگهداری آسانسورها بوده و هست. این آسانسورها به دلیل استفاده مستمر و فرسایش عمومی نیاز به تعویض و یا تعمیرات اساسی از جمله اتاقک، موتور آسانسور، کابل های برق، کابل های نگهدارنده کابین، سیستم هوشمند آسانسور و دیگر قطعات داشت که خوشبختانه با مساعدت و همکاری آقای مهندس قندچی مدیر کل ساختمان و تأسیسات سازمان این امر عملیاتی شد.
وی افزود: آسانسور خوابگاه خواهران دانشگاه صدا و سیما به طور کامل تعمیر و سرویس و بیمه شد. عملیات سرویس و نگهداری در آسانسورهای خوابگاه‌های برادران هم انجام گرفته و تحت بازدیدهای دوره ای قرار دارد.
علوی ادامه داد: در یکسال گذشته شاهد همکاری و تعامل خیلی خوب مدیران سازمانی با دانشگاه صدا و سیما بوده ایم و امیدواریم که افزایش این تعاملات را در سال آتی نیز شاهد باشیم.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و رییس دانشگاه صدا و سیما از استادان گروه رادیو دانشگاه صدا و سیما و برگزیدگان بخش رادیو « رویداد هنری رادیو» تجلیل ش...
-1
به همت بسیج دانشجویی و با حضور مسئولان دانشگاه صداوسیما، خانواده معظم شهدا و ایثارگران مراسم تجلیل از مادران شهدا در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما معتقد است در جهان رسانه ای امروز، رادیو از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که هیچ رسانه ای از آن بهره مند نیست.
-1
سردبیر سینماگرام « عبور از ایدئولوژی » را آسیب اصلی جشنواره سی و هفتم فیلم فجر دانست و گفت: فیلم های خوب جشنواره فجر امسال بیشتر یک اتفاق بود تا نتیجه سیاست‌گذا...
-1
دکتر ایوبی دانشگاه صدا و سیما را پرچم دار اخلاق در رسانه توصیف کرد و گفت: کمیسیون ملی یونسکو آمادگی دارد تا همکاری‌های علمی، فرهنگی و رسانه ای گسترده ای با این ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .