تاریخ خبر:‌دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید:‌۶۶۷
فصلنامه علمی‌پژوهشی دانشگاه صداوسیما در پایگاه (ISC) نمایه شد

فصلنامه « رسانه‌های دیداری و شنیداری» متعلق به دانشگاه صدا و سیما در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه شد.

فصلنامه « رسانه‌های دیداری و شنیداری» متعلق به دانشگاه صدا و سیما در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) نمایه شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما و بر اساس اعلام اداره کل پژوهش این دانشگاه، فصلنامه علمی‌پژوهشی دانشگاه با عنوان « رسانه‌های دیداری و شنیداری» پس از ارزیابی و تایید توسط گروه ارزیابی نشریات، در تاریخ 25 / 10 / 1397 در این پایگاه نمایه شد.
گفتنی است پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با در نظر گرفتن استانداردهای علمی، به انتخاب و نمایه سازی نشریات علمی‌کشورهای اسلامی می‌پردازد و زمینه لازم جهت ارتقاء کیفیت تحقیق و ایجاد یک شبکه پیوسته علمی در تمامی کشورهای عضو سازمان کنفرانس اسلامی را فراهم آورده است. این نظام رتبه بندی، با نمایه سازی مقالاتِ تمام متن و تحلیل استنادیِ اطلاعات کتابشناختی آن مدارک، هر ساله به معرفی دانشگاه‌ها، نشریات، نویسندگان و آثار برتر علمی جهان اسلام می‌پردازد. این پایگاه هم اکنون یکی از ابزارهای کارآمد تصمیم گیری برای طیف وسیعی از کاربران از جمله دانشگاه‌ها و موسسات پژوهشی، ناشران، اعضای هیات علمی، محققان، تحلیلگران حوزه علم سنجی در کشور و نیز سراسر کشورهای اسلامی محسوب می‌گردد.
برای دستیابی به فهرست نشریات نمایه شده در ISC  می توان به آدرس زیر مراجعه کرد و یا در صفحه اصلی سایت در منوی ابزارها به گزینه فهرست نشریات اصلی ISC  مراجعه نمود.
http://mjl.isc.gov.ir/Default.aspx?lan=en

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما نشست ها و کارگاه‌های دانشگاهی سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد.
-1
نشست تخصصی رسانه و بحران با محوریت بررسی عملکرد رسانه در حادثه سیل نوروز ۹۸ در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در آخرین هفته اسفند ماه ۹۷ با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دانشکده‌های ارتباطات و دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما، برنامه...
-1
نشریه علمی - ترویجی «مطالعات بینا رشته‌ای ارتباطات و رسانه» وابسته به دانشگاه صدا و سیما که دو شماره نخست آن برای تایید اعتبار به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ا...
-1
هشتاد درصد دانش آموختگان دانشگاه صداوسیما جذب شده اند
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .