تعداد بازدید : 213 - تاریخ خبر : دوشنبه 19 شهریور 1397 - 11:25  
درخشش دانش آموزان هنرستان صدا و سیما در جشنواره فیلم رشد

دانش آموزان هنرستان صدا و سیما با کسب بالاترین امتیاز و بیشترین سهم، توانستند به عنوان صاحبان آثار برتر فیلم کوتاه به جشنواره رشد راه یابند. 

دانش آموزان هنرستان صدا و سیما با کسب بالاترین امتیاز و بیشترین سهم، توانستند به عنوان صاحبان آثار برتر فیلم کوتاه به جشنواره رشد راه یابند. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما هیات داوران از میان ده ها فیلم کوتاه ساخته شده توسط دانش آموزان پسر مقطع متوسطه شهر تهران تعداد 14 اثر را به عنوان آثار برگزیده برای ورود به جشنواره فیلم رشد انتخاب و معرفی کرد.

نکته قابل توجه این است که از این تعداد، 9 اثر به دانش آموزان هنرستان صدا و سیما اختصاص دارد. اسامی دانش آموزان و آثار برتر به ترتیب ذیل است.

1 - سیدمحمد راوین طاهایی با فیلم بغض

2 - محمدصفا صفری با فیلم دّرنایاب

3 - علی سامان با فیلم جهاد

4 - مرتضی علی سمیعی با فیلم بجنگ

5 - امین احمدی با فیلم آخرین پروانه

6 - میرو نظریان با فیلم مرگ مجازی    

7 - دانیال نجفی با فیلم وهم

8 - محمدپارسا رحیم زاده با فیلم روز بارانی

9 - محمد سیف/ ارشیا اشتری با فیلم زندان و دوستان

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
مدیر سابق شبکه تهران مهمترین نیاز اصلی رادیو و تلویزیون ایران را ترجمه محتوای فرهنگ و ادبیات غنی ایرانی اسلامی و انتقال آن به بخش برنامه سازی دانست.
-1
دانشگاه صدا و سیما با همکاری اداره کل پژوهش های اسلامی صدا و سیما برگزار می کند.
-1
آمریکا، طرحی از «آینده جهان» دارد که سال هاست آن را پیگیری می کند. او خود را اتوپیای جهان می پندارد، از همین رو به استقبال «علوم استراتژیک» می رود و در پی « نظم...
-1
فیلم داستانی « برای فروش» یا « for sale » به کارگردانی علی بناییان، از دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما به عنوان بهترین فیلم داستانی جشنواره جهانی فیلم ویمبلدون...
-1
اشتراک بانک مقالات کنفرانس ها و ژورنال های داخلی(سیویلیکا) و عضویت دانشگاه صدا و سیما در پایگاه نورمگز برای یکسال دیگر تمدید شد.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .