تاریخ خبر:‌یکشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۷ - بازدید:‌۴۶۰
آنتن پخش مستقیم شبکه ایران کالا در دانشگاه صدا و سیما

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه صدا و سیما و پارک علم و فناوری به صورت مستقیم از آنتن شبکه تلویزیونی ایران کالا پخش شد. 

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه صدا و سیما و پارک علم و فناوری به صورت مستقیم از آنتن شبکه تلویزیونی ایران کالا پخش شد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در این برنامه زنده تلویزیونی، دکتر شهاب اسفندیاری هدف اصلی شبکه ایران کالا را حمایت از تولید داخلی بیان کرد و گفت: تعامل و همکاری مستمر بخش های صنعتی و دانشگاهی سوژه بسیار خوبی برای شبکه ایران کالا در جهت نیل به هدف خود و نمایش تولیدات ایرانی است.

رییس دانشگاه صدا و سیما افزود: در کشورهای توسعه یافته، فرهنگ و هنر به عنوان صنایع درآمدزا لحاظ می شوند و نقش قابل ملاحظه ای در تولید ناخالص ملی ایفا می کنند.

اسفندیاری ادامه داد: اقتصاد فرهنگ در کشور ما بایستی جدی تر گرفته شود و امیدواریم سهم هنر و علوم انسانی در تولید و کارآفرینی داخلی افزایش یابد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما نشست ها و کارگاه‌های دانشگاهی سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد.
-1
نشست تخصصی رسانه و بحران با محوریت بررسی عملکرد رسانه در حادثه سیل نوروز ۹۸ در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در آخرین هفته اسفند ماه ۹۷ با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دانشکده‌های ارتباطات و دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما، برنامه...
-1
نشریه علمی - ترویجی «مطالعات بینا رشته‌ای ارتباطات و رسانه» وابسته به دانشگاه صدا و سیما که دو شماره نخست آن برای تایید اعتبار به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ا...
-1
هشتاد درصد دانش آموختگان دانشگاه صداوسیما جذب شده اند
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .