تعداد بازدید : 251 - تاریخ خبر : یکشنبه 18 شهریور 1397 - 09:42  
آنتن پخش مستقیم شبکه ایران کالا در دانشگاه صدا و سیما

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه صدا و سیما و پارک علم و فناوری به صورت مستقیم از آنتن شبکه تلویزیونی ایران کالا پخش شد. 

امضای تفاهم نامه همکاری دانشگاه صدا و سیما و پارک علم و فناوری به صورت مستقیم از آنتن شبکه تلویزیونی ایران کالا پخش شد. 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در این برنامه زنده تلویزیونی، دکتر شهاب اسفندیاری هدف اصلی شبکه ایران کالا را حمایت از تولید داخلی بیان کرد و گفت: تعامل و همکاری مستمر بخش های صنعتی و دانشگاهی سوژه بسیار خوبی برای شبکه ایران کالا در جهت نیل به هدف خود و نمایش تولیدات ایرانی است.

رییس دانشگاه صدا و سیما افزود: در کشورهای توسعه یافته، فرهنگ و هنر به عنوان صنایع درآمدزا لحاظ می شوند و نقش قابل ملاحظه ای در تولید ناخالص ملی ایفا می کنند.

اسفندیاری ادامه داد: اقتصاد فرهنگ در کشور ما بایستی جدی تر گرفته شود و امیدواریم سهم هنر و علوم انسانی در تولید و کارآفرینی داخلی افزایش یابد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
مدیر سابق شبکه تهران مهمترین نیاز اصلی رادیو و تلویزیون ایران را ترجمه محتوای فرهنگ و ادبیات غنی ایرانی اسلامی و انتقال آن به بخش برنامه سازی دانست.
-1
دانشگاه صدا و سیما با همکاری اداره کل پژوهش های اسلامی صدا و سیما برگزار می کند.
-1
آمریکا، طرحی از «آینده جهان» دارد که سال هاست آن را پیگیری می کند. او خود را اتوپیای جهان می پندارد، از همین رو به استقبال «علوم استراتژیک» می رود و در پی « نظم...
-1
فیلم داستانی « برای فروش» یا « for sale » به کارگردانی علی بناییان، از دانش آموختگان دانشگاه صدا و سیما به عنوان بهترین فیلم داستانی جشنواره جهانی فیلم ویمبلدون...
-1
اشتراک بانک مقالات کنفرانس ها و ژورنال های داخلی(سیویلیکا) و عضویت دانشگاه صدا و سیما در پایگاه نورمگز برای یکسال دیگر تمدید شد.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .