تاریخ خبر:‌چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷ - بازدید:‌۶۴۷
تقدیر رییس دانشگاه صدا و سیما از همکاری و زحمات کارکنان مرکز حراست سازمان

دکتر اسفندیاری در نشستی صمیمی از همکاری و همدلی همکاران مرکز حراست سازمان قدردانی کرد.

دکتر اسفندیاری در نشستی صمیمی از همکاری و همدلی همکاران مرکز حراست سازمان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما دکتر شهاب اسفندیاری دردیدار با قائم مقام مرکز حراست سازمان و جمعی از همکاران حراست سازمان که با دانشگاه صدا و سیما همکاری دارند از زحمات صمیمانه آنان و همیاری در برگزاری همایش های سالانه ملی و بین المللی دانشگاه تشکر کرد و افزود: برگزاری همایش ملی حکمت مطهر، میزبانی جشنواره بین المللی فیلم فجر و نشست‌های متعدد علمی و فرهنگی با حضور میهمانان داخلی و خارجی در دانشگاه در یکسال گذشته با همیاری و همکاری شایسته همکاران حراست سازمان و دانشگاه با آبرومندی و کمترین حاشیه برگزار شده است. 

دکتر اسفندیاری ضمن تشکر از زحمات همکاران حراست در خوابگاه‌ها بر لزوم تقویت همکاری حراست دانشگاه و معاونت دانشجویی در مراقبت از محیط فرهنگی سالم و پویا در خوابگاه‌ها تاکید کرد.

آقای طلوع اصل قائم مقام مرکز حراست سازمان نیز از حسن نیت رییس و همکاران دانشگاه صدا و سیما و زحمات پرسنل حراست این دانشگاه تشکر کرد و گفت: تکریم ارباب رجوع و رعایت قوانین و مقررات سازمانی و حفظ حقوق فردی همیشه مورد توجه و تاکید رییس محترم مرکز حراست سازمان بوده است.
رییس دانشگاه صدا و سیما در پایان خواستار پیگیری طرح مبادی ورودی اختصاصی برای دانشگاه و همچنین تعیین همکاران ثابت برای حراست دانشگاه شد.

ملکی مدیر حراست دانشگاه نیز گفت: ایجاد زمینه مناسب برای همکاران سازمانی از اهداف مهم مرکز حراست سازمان است که در سایه آن همکاران با آرامش و امنیت در جهت تحقق اهداف سازمانی و رسانه ای بکوشند.

وی افزود: ارتقاء خدمات حفاظتی و تسهیل ورود و خروج استادان و کارکنان دانشگاه، طراحی برچسب ورود خودرویی، صدور کارت مدعو برای استادان و اعضای هیأت علمی، طراحی جدید کارت های شناسایی دانشجویان و خوابگاه های دانشجویی و انعکاس مناسب مشکلات استادان، کارکنان و دانشجویان برای ارتقای سطح رضایت مندی و افزایش بهره وری دانشگاه از جمله خدمات اداره حراست دانشگاه صدا و سیما در یکسال گذشته بوده است.

در پایان این جلسه کارکنان حراست دانشگاه و همکاران مبادی ورودی سازمان نهار را با رییس دانشگاه و قائم مقام مرکز حراست صرف کردند و رییس دانشگاه هدایایی به نشان تقدیر به آنها اهدا کرد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و رییس دانشگاه صدا و سیما از استادان گروه رادیو دانشگاه صدا و سیما و برگزیدگان بخش رادیو « رویداد هنری رادیو» تجلیل ش...
-1
به همت بسیج دانشجویی و با حضور مسئولان دانشگاه صداوسیما، خانواده معظم شهدا و ایثارگران مراسم تجلیل از مادران شهدا در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما معتقد است در جهان رسانه ای امروز، رادیو از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که هیچ رسانه ای از آن بهره مند نیست.
-1
سردبیر سینماگرام « عبور از ایدئولوژی » را آسیب اصلی جشنواره سی و هفتم فیلم فجر دانست و گفت: فیلم های خوب جشنواره فجر امسال بیشتر یک اتفاق بود تا نتیجه سیاست‌گذا...
-1
دکتر ایوبی دانشگاه صدا و سیما را پرچم دار اخلاق در رسانه توصیف کرد و گفت: کمیسیون ملی یونسکو آمادگی دارد تا همکاری‌های علمی، فرهنگی و رسانه ای گسترده ای با این ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .