تعداد بازدید : 290 - تاریخ خبر : چهارشنبه 27 تیر 1397 - 05:23  
ساخت استودیوی مجازی دانشگاه صدا و سیما در دست کار قرار گرفت

رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از آغاز به کار مرمت، نوسازی و بازسازی 2 استودیوی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیما خبر داد.

رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از آغاز به کار مرمت، نوسازی و بازسازی 2 استودیوی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیما خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، دکتر کاظم نظری در حین بازدید از استودیوی تلویزیونی شماره 2 و استودیوی فیلمبرداری و انیمیشن دانشگاه از آغاز به کار ساخت استودیوی مجازی خبر داد و گفت: این استودیو برای راه اندازی رشته جلوه های ویژه دانشکده تولید در نظر گرفته شده و کارهای عملیاتی آن می بایست تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید تمام و آماده بهره برداری شود.

وی افزود: استودیوی شماره 2 نیاز به مرمت و تجهیز دوباره دارد چرا که دانشجویان برای برنامه سازی استودیویی و کار عملی دروس 1 و 2 تولید تلویزیونی نیاز مبرم به این استودیو دارند.
در این بازدید آقای خراسانی معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی و تنی چند از مدیران و کارشناسان دکتر نظری را همراهی می کردند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
دبیر دومین جایزه پژوهش سینمای ایران گفت: عامل توانمندی کمپانی های بزرگ فیلمسازی و دانشگاه های مطرح جهان، برخورداری از آرشیو غنی است بنابراین در دانشگاه های کشور...
-1
مدرس و ایده پرداز هوش مصنوعی، سازمان صدا و سیما را بواسطه دسترسی وسیع به داده ها و اطلاعات جهانی بهترین مکان برای تقویت و توسعه هوش مصنوعی در کشور توصیف کرد.
-1
برنده مدال طلای المپیاد نرم افزار کشور با ساخت نخستین فیلم روایی مبتنی بر واقعیت مجازی سینمای ایران به عنوان پایان نامه از مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه صدا و سیما...
-1
رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از احتمال افزایش رشته های تحصیلی این دانشکده در سال آینده خبر داد.
-1
مهلت ارسال مقالات به دبیرخانه دومین کنفرانس تحقیقات بازی‌ های دیجیتال که توسط بنیاد ملی بازی‌ های رایانه‌ ای و با همکاری دانشگاه صدا و سیما برگزار می‌ شود، تا ج...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .