تعداد بازدید : 194 - تاریخ خبر : چهارشنبه 27 تیر 1397 - 05:23  
ساخت استودیوی مجازی دانشگاه صدا و سیما در دست کار قرار گرفت

رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از آغاز به کار مرمت، نوسازی و بازسازی 2 استودیوی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیما خبر داد.

رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از آغاز به کار مرمت، نوسازی و بازسازی 2 استودیوی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیما خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، دکتر کاظم نظری در حین بازدید از استودیوی تلویزیونی شماره 2 و استودیوی فیلمبرداری و انیمیشن دانشگاه از آغاز به کار ساخت استودیوی مجازی خبر داد و گفت: این استودیو برای راه اندازی رشته جلوه های ویژه دانشکده تولید در نظر گرفته شده و کارهای عملیاتی آن می بایست تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید تمام و آماده بهره برداری شود.

وی افزود: استودیوی شماره 2 نیاز به مرمت و تجهیز دوباره دارد چرا که دانشجویان برای برنامه سازی استودیویی و کار عملی دروس 1 و 2 تولید تلویزیونی نیاز مبرم به این استودیو دارند.
در این بازدید آقای خراسانی معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی و تنی چند از مدیران و کارشناسان دکتر نظری را همراهی می کردند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی نخستین دوره جشنواره ملی و بین المللی نماهنگ برگزار می کند. 
-1
بر اساس اعلام معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، تسهیلات رفاهی- دانشجویی دانشجویان روزانه این دانشگاه به شرح ذیل است.
-1
داوطلبان آزمون سراسری سال 1397 و علاقمندان به ادامه تحصیل در دانشگاه صدا و سیما از طریق لینک زیر می توانند با دانشکده ها و فعالیت های علمی، آموزشی و مهارتی این ...
-1
دانشگاه صدا و سیما یک دانشگاه دولتی وابسته به سازمان صدا و سیما است که نزذیک به  ۵۰سال سابقه داشته و با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد برای خدمت در واحدها...
-1
تسهیلات رفاهی- دانشجویی دانشجویان شبانه دانشگاه صدا و سیما به شرح ذیل است.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .