تعداد بازدید : 386 - تاریخ خبر : چهارشنبه 27 تیر 1397 - 05:23  
ساخت استودیوی مجازی دانشگاه صدا و سیما در دست کار قرار گرفت

رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از آغاز به کار مرمت، نوسازی و بازسازی 2 استودیوی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیما خبر داد.

رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از آغاز به کار مرمت، نوسازی و بازسازی 2 استودیوی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیما خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، دکتر کاظم نظری در حین بازدید از استودیوی تلویزیونی شماره 2 و استودیوی فیلمبرداری و انیمیشن دانشگاه از آغاز به کار ساخت استودیوی مجازی خبر داد و گفت: این استودیو برای راه اندازی رشته جلوه های ویژه دانشکده تولید در نظر گرفته شده و کارهای عملیاتی آن می بایست تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید تمام و آماده بهره برداری شود.

وی افزود: استودیوی شماره 2 نیاز به مرمت و تجهیز دوباره دارد چرا که دانشجویان برای برنامه سازی استودیویی و کار عملی دروس 1 و 2 تولید تلویزیونی نیاز مبرم به این استودیو دارند.
در این بازدید آقای خراسانی معاون برنامه ریزی، مالی و پشتیبانی و تنی چند از مدیران و کارشناسان دکتر نظری را همراهی می کردند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
مدیر هنرستان صدا و سیما از انگیزه بالا و امید به آینده هنرجویان آن هنرستان پس از پایان بازدید ایشان از بخش های مختلف دانشگاه صدا و سیما گفت.
-1
اعضای هیئت علمی دانشکده هنرهای دیجیتال با دکتر اسفندیاری رییس دانشگاه صدا و سیما دیدار و گفتگو کردند.
-1
دانشگاه صدا و سیما از بین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد در رشته های روزنامه نگاری، علوم ارتباطات اجتماعی، مدیریت رسانه، مهندسی صدا، مهندسی برق(مخابرات سیستم)، تو...
-1
دکتر شهاب اسفندیاری در حکمی آقای محمدحسین پارساییان را به سرپرستی امور دانشجویی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما منصوب کرد.
-1
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در جمع دانشجویان دانشگاه صدا و سیما گفت: شعار مرگ بر آمریکا سابقه ای بیش از انقلاب اسلامی دارد و به مطالبه گری دانشجویان مسلمان در ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .