تعداد بازدید : 107 - تاریخ خبر : چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 10:25  
دکتر گل محمدی:
دانشکده رادیو و تلویزیون یک ظرفیت خاص در ساختار دانشگاهی کشور است

پیشکسوت انیمیشن کشور، دانشکده رادیو و تلویزیون بخصوص گروه هنرهای دیجیتال را یک ظرفیت خاص و منحصربه فرد در ساختار دانشگاهی ایران توصیف کرد.

پیشکسوت انیمیشن کشور، دانشکده رادیو و تلویزیون بخصوص گروه هنرهای دیجیتال را یک ظرفیت خاص و منحصربه فرد در ساختار دانشگاهی ایران توصیف کرد.

دکترناصرگل محمدی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما گفت: در دوره مدیریت جدید دانشگاه، رویکرد و نگاه انگیزه بخشی به دانشکده تولید رادیو و تلویزیون بویژه گروه هنرهای دیجیتال شده است.

وی افزود: این نگاه مثبت باعث شده تا گروه هنرهای دیجیتال دانشکده تولید این ظرفیت را پیدا کند تا در ساختار دانشگاهی کشور دارای جایگاهی منحصربه فرد شود.

استاد علم گرافیک و پویانمایی گفت: در سالهای گذشته تجربه حضور و داوری در بسیاری از جشنواره ها را داشته و دارم، همچنین جوایز زیادی دریافت کرده ام اما لذت هیچ کدام بیشتر از این امر نبوده وقتی می بینم که دانشجویان دانشگاه صدا و سیما با تولید آثار خوب در جشنواره های مختلف رتبه ها و جوایز برتر را کسب می کنند.

گل محمدی به دانشجویان جوان توصیه کرد که قدر این دوره کوتاه دانشجویی را بدانند و با تمام توان به دانش اندوزی و کسب مهارت تخصصی بپردازند چراکه ایام جوانی و ترم های دانشگاهی زودگذر هستند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
چهاردهمین جشنواره آثار هنرجویان هنرستان صدا و سیما با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوان برگزار می شود.
-1
«رشید مشهراوی» مستندساز و فیلمساز فلسطینی گفت: رژیم صهیونیستی به دفعات زیادی من و عوامل تهیه فیلم ها و مستندهایم را حین تصویربرداری و یا پس از آن دستگیر و حبس ک...
-1
همزمان با برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر «رشید مشهراوی» فیلمساز مطرح فلسطینی با حضور در دانشگاه صدا و سیما، کارگاهی آموزشی را برای دانشجویان این دانشگاه برگزار ...
-1
لخ مایوسکی شاعر، نقاش و فیلمساز مشهور لهستانی در جمع دانشجویان دانشگاه صداوسیما با خواندن قسمتی از آهنگ «مرا ببوس» اثر مرحوم « گل نراقی» گفت: عاشق ادبیات، شعر، ...
-1
هم اندیشی «سینما و فلسفه» با حضور صاحب نظران این بخش از جمله «لوسیا نجیب»،« لخ مایفسکی» و « شهاب اسفندیاری» و استقبال استادان و دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .