تعداد بازدید : 201 - تاریخ خبر : چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 10:25  
دکتر گل محمدی:
دانشکده رادیو و تلویزیون یک ظرفیت خاص در ساختار دانشگاهی کشور است

پیشکسوت انیمیشن کشور، دانشکده رادیو و تلویزیون بخصوص گروه هنرهای دیجیتال را یک ظرفیت خاص و منحصربه فرد در ساختار دانشگاهی ایران توصیف کرد.

پیشکسوت انیمیشن کشور، دانشکده رادیو و تلویزیون بخصوص گروه هنرهای دیجیتال را یک ظرفیت خاص و منحصربه فرد در ساختار دانشگاهی ایران توصیف کرد.

دکترناصرگل محمدی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما گفت: در دوره مدیریت جدید دانشگاه، رویکرد و نگاه انگیزه بخشی به دانشکده تولید رادیو و تلویزیون بویژه گروه هنرهای دیجیتال شده است.

وی افزود: این نگاه مثبت باعث شده تا گروه هنرهای دیجیتال دانشکده تولید این ظرفیت را پیدا کند تا در ساختار دانشگاهی کشور دارای جایگاهی منحصربه فرد شود.

استاد علم گرافیک و پویانمایی گفت: در سالهای گذشته تجربه حضور و داوری در بسیاری از جشنواره ها را داشته و دارم، همچنین جوایز زیادی دریافت کرده ام اما لذت هیچ کدام بیشتر از این امر نبوده وقتی می بینم که دانشجویان دانشگاه صدا و سیما با تولید آثار خوب در جشنواره های مختلف رتبه ها و جوایز برتر را کسب می کنند.

گل محمدی به دانشجویان جوان توصیه کرد که قدر این دوره کوتاه دانشجویی را بدانند و با تمام توان به دانش اندوزی و کسب مهارت تخصصی بپردازند چراکه ایام جوانی و ترم های دانشگاهی زودگذر هستند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از آغاز به کار مرمت، نوسازی و بازسازی 2 استودیوی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیما خبر داد.
-1
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صداوسیما از پیگیری جدی ریاست دانشگاه در برگزاری منظم جلسه های کمیته جایابی فارغ التحصیلان و امید به برگزاری این جلسه در هفته آتی...
-1
کلیه دانشجویان رشته های کارشناسی ارشد که آماده دفاع از پایان نامه خود هستند در صورت ارائه درخواست دفاع تا پایان ۹۷/۶/۳۱ و دفاع تا تاریخ ۹۷/۷/۳۰ مشمول افزایش سنو...
-1
رئیس دانشگاه صدا و سیما، رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و مدیر شبکه چهار سیما در نشستی مشترک برای همکاری علمی، پژوهشی و رسانه‌ای توافق کردند.
-1
رییس دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما گفت: ظرفیت تجمیع بخش های تئوری و عملی کارهای رسانه ای و هنری در این دانشگاه بسیار بهتر و مهیاتر از دیگر دانشگاه ها ا...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .