تعداد بازدید : 280 - تاریخ خبر : چهارشنبه 22 فروردین 1397 - 10:25  
دکتر گل محمدی:
دانشکده رادیو و تلویزیون یک ظرفیت خاص در ساختار دانشگاهی کشور است

پیشکسوت انیمیشن کشور، دانشکده رادیو و تلویزیون بخصوص گروه هنرهای دیجیتال را یک ظرفیت خاص و منحصربه فرد در ساختار دانشگاهی ایران توصیف کرد.

پیشکسوت انیمیشن کشور، دانشکده رادیو و تلویزیون بخصوص گروه هنرهای دیجیتال را یک ظرفیت خاص و منحصربه فرد در ساختار دانشگاهی ایران توصیف کرد.

دکترناصرگل محمدی در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما گفت: در دوره مدیریت جدید دانشگاه، رویکرد و نگاه انگیزه بخشی به دانشکده تولید رادیو و تلویزیون بویژه گروه هنرهای دیجیتال شده است.

وی افزود: این نگاه مثبت باعث شده تا گروه هنرهای دیجیتال دانشکده تولید این ظرفیت را پیدا کند تا در ساختار دانشگاهی کشور دارای جایگاهی منحصربه فرد شود.

استاد علم گرافیک و پویانمایی گفت: در سالهای گذشته تجربه حضور و داوری در بسیاری از جشنواره ها را داشته و دارم، همچنین جوایز زیادی دریافت کرده ام اما لذت هیچ کدام بیشتر از این امر نبوده وقتی می بینم که دانشجویان دانشگاه صدا و سیما با تولید آثار خوب در جشنواره های مختلف رتبه ها و جوایز برتر را کسب می کنند.

گل محمدی به دانشجویان جوان توصیه کرد که قدر این دوره کوتاه دانشجویی را بدانند و با تمام توان به دانش اندوزی و کسب مهارت تخصصی بپردازند چراکه ایام جوانی و ترم های دانشگاهی زودگذر هستند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
جلسه « کمیته معرفی دانش آموختگان به سازمان» امروز دوشنبه 2 / 7 / 97 در معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه برگزار شد.
-1
رییس دانشگاه صدا و سیما گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی شاهد طرح سوالاتی جهت دار و بعضاً به ظاهر دلسوزانه از سوی شبکه های ماهواره ای و حتی برخی سلبریتی ها...
-1
رییس دانشگاه صدا و سیما از احمدرضا درویش به پاس 4 دهه تلاش هنری در تلویزیون و سینمای ایران تجلیل و قدردانی کرد و نشان استاد افتخاری این دانشگاه را به او اعطاء ک...
-1
دکتر میرباقری تلویزیون ایران را تأثیرگذارترین رسانه میان مردم دانست و گفت: بیش از هشتاد درصد مردم کشور مخاطب تلویزیون جمهوری اسلامی ایران هستند.
-1
آیین نکوداشت و آغاز سال تحصیلی 98 - 1397 دانشگاه صدا و سیما روز اول مهر، ساعت 10 صبح در آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار می شود.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .