تعداد بازدید : 209 - تاریخ خبر : سه شنبه 21 فروردین 1397 - 05:02  
با استقبال دانشجویان دانشگاه صدا و سیما؛
میرباقری کارگاه آموزشی برگزار می کند

کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی با تدریس استاد داوود میرباقری، کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون ایران در دانشگاه صدا و سیما برگزار می شود.

کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی با تدریس استاد داوود میرباقری، کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون ایران در دانشگاه صدا و سیما برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی با موضوع « شخصیت و تأثیر آن در ساختار درام » روز چهارشنبه 22 فروردین ساعت 14 در سالن ورک شاپ دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد. در این کارگاه استاد داوود میرباقری فیلمساز و کارگردان نامی سینما و تلویزیون تدریس خواهد کرد.   

دفتر تولید دانشجویی دانشگاه صدا و سیما از استقبال قابل توجه دانشجویان در مرحله ثبت نام برای حضور در این کارگاه آموزشی خبر داده است.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
رییس دانشکده تولید رادیو و تلویزیون از آغاز به کار مرمت، نوسازی و بازسازی 2 استودیوی تلویزیونی دانشگاه صدا و سیما خبر داد.
-1
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صداوسیما از پیگیری جدی ریاست دانشگاه در برگزاری منظم جلسه های کمیته جایابی فارغ التحصیلان و امید به برگزاری این جلسه در هفته آتی...
-1
کلیه دانشجویان رشته های کارشناسی ارشد که آماده دفاع از پایان نامه خود هستند در صورت ارائه درخواست دفاع تا پایان ۹۷/۶/۳۱ و دفاع تا تاریخ ۹۷/۷/۳۰ مشمول افزایش سنو...
-1
رئیس دانشگاه صدا و سیما، رئیس دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران و مدیر شبکه چهار سیما در نشستی مشترک برای همکاری علمی، پژوهشی و رسانه‌ای توافق کردند.
-1
رییس دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما گفت: ظرفیت تجمیع بخش های تئوری و عملی کارهای رسانه ای و هنری در این دانشگاه بسیار بهتر و مهیاتر از دیگر دانشگاه ها ا...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .