تعداد بازدید : 283 - تاریخ خبر : سه شنبه 21 فروردین 1397 - 05:02  
با استقبال دانشجویان دانشگاه صدا و سیما؛
میرباقری کارگاه آموزشی برگزار می کند

کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی با تدریس استاد داوود میرباقری، کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون ایران در دانشگاه صدا و سیما برگزار می شود.

کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی با تدریس استاد داوود میرباقری، کارگردان نام آشنای سینما و تلویزیون ایران در دانشگاه صدا و سیما برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، کارگاه آموزشی فیلمنامه نویسی با موضوع « شخصیت و تأثیر آن در ساختار درام » روز چهارشنبه 22 فروردین ساعت 14 در سالن ورک شاپ دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد. در این کارگاه استاد داوود میرباقری فیلمساز و کارگردان نامی سینما و تلویزیون تدریس خواهد کرد.   

دفتر تولید دانشجویی دانشگاه صدا و سیما از استقبال قابل توجه دانشجویان در مرحله ثبت نام برای حضور در این کارگاه آموزشی خبر داده است.

 

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
جلسه « کمیته معرفی دانش آموختگان به سازمان» امروز دوشنبه 2 / 7 / 97 در معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه برگزار شد.
-1
رییس دانشگاه صدا و سیما گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی شاهد طرح سوالاتی جهت دار و بعضاً به ظاهر دلسوزانه از سوی شبکه های ماهواره ای و حتی برخی سلبریتی ها...
-1
رییس دانشگاه صدا و سیما از احمدرضا درویش به پاس 4 دهه تلاش هنری در تلویزیون و سینمای ایران تجلیل و قدردانی کرد و نشان استاد افتخاری این دانشگاه را به او اعطاء ک...
-1
دکتر میرباقری تلویزیون ایران را تأثیرگذارترین رسانه میان مردم دانست و گفت: بیش از هشتاد درصد مردم کشور مخاطب تلویزیون جمهوری اسلامی ایران هستند.
-1
آیین نکوداشت و آغاز سال تحصیلی 98 - 1397 دانشگاه صدا و سیما روز اول مهر، ساعت 10 صبح در آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار می شود.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .