تعداد بازدید : 79 - تاریخ خبر : دوشنبه 20 فروردین 1397 - 06:01  
در حاشیه مراسم سالگرد شهادت مرتضی آوینی؛
مومنی شریف: دانشجویان رسانه هشیار باشند، جاده هنر لغزنده است

رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی جاده هنر و رسانه را لغزنده توصیف کرد و گفت: کسب شهرت یکی از نتایج کار رسانه است و این عنصر بدون ارزشهای انسانی و اسلامی به جاده ای لغزنده ختم می شود.

رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی جاده هنر و رسانه را لغزنده توصیف کرد و گفت: کسب شهرت یکی از نتایج کار رسانه است و این عنصر بدون ارزشهای انسانی و اسلامی به جاده ای لغزنده ختم می شود.

محسن مومنی شریف در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما افزود: دانشجویان و هنرجویان جوان با تقویت سه بخش اخلاق و اعتقادات، تفکرپویا و مهارت حرفه ای می توانند جاده لغزنده هنر را به سلامت طی کنند و اسیر نام و شهرت کاذب نشوند.

وی گفت: شهید آوینی در این سه بخش به کمال رسید لذا امروز از نام او به عنوان هنرمندی با اخلاق، متفکر و حرفه ای یاد می شود.

رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی افزود: مرتضی آوینی هم از راه کشف و شهود و هم از راه مطالعه و جهان بینی به سنن الهی رسیده بود. از او می توان به  عنوان یک هنرمند متخصص و معتقد به ارزش های اسلامی و انسانی و الگوی هنری و رسانه ای هنرجویان جوان و انقلابی نام برد.

این فعال هنری به مشی اخلاقی و تواضع حرفه ای شهید آوینی اشاره کرد و گفت: آوینی علاوه بر کار رسانه ای، مطالعات گسترده ای در تمدن غرب، حکمت و عرفان اسلامی، فرهنگ و ادبیات وعلوم اجتماعی داشت که این امور باعث غنای توایدات رسانه ای آن شهید بزرگوار شده است.   

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
چهاردهمین جشنواره آثار هنرجویان هنرستان صدا و سیما با هدف کشف و پرورش استعدادهای جوان برگزار می شود.
-1
«رشید مشهراوی» مستندساز و فیلمساز فلسطینی گفت: رژیم صهیونیستی به دفعات زیادی من و عوامل تهیه فیلم ها و مستندهایم را حین تصویربرداری و یا پس از آن دستگیر و حبس ک...
-1
همزمان با برگزاری جشنواره جهانی فیلم فجر «رشید مشهراوی» فیلمساز مطرح فلسطینی با حضور در دانشگاه صدا و سیما، کارگاهی آموزشی را برای دانشجویان این دانشگاه برگزار ...
-1
لخ مایوسکی شاعر، نقاش و فیلمساز مشهور لهستانی در جمع دانشجویان دانشگاه صداوسیما با خواندن قسمتی از آهنگ «مرا ببوس» اثر مرحوم « گل نراقی» گفت: عاشق ادبیات، شعر، ...
-1
هم اندیشی «سینما و فلسفه» با حضور صاحب نظران این بخش از جمله «لوسیا نجیب»،« لخ مایفسکی» و « شهاب اسفندیاری» و استقبال استادان و دانشجویان دانشکده ادبیات و علوم ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .