تعداد بازدید : 206 - تاریخ خبر : دوشنبه 20 فروردین 1397 - 06:01  
در حاشیه مراسم سالگرد شهادت مرتضی آوینی؛
مومنی شریف: دانشجویان رسانه هشیار باشند، جاده هنر لغزنده است

رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی جاده هنر و رسانه را لغزنده توصیف کرد و گفت: کسب شهرت یکی از نتایج کار رسانه است و این عنصر بدون ارزشهای انسانی و اسلامی به جاده ای لغزنده ختم می شود.

رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی جاده هنر و رسانه را لغزنده توصیف کرد و گفت: کسب شهرت یکی از نتایج کار رسانه است و این عنصر بدون ارزشهای انسانی و اسلامی به جاده ای لغزنده ختم می شود.

محسن مومنی شریف در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما افزود: دانشجویان و هنرجویان جوان با تقویت سه بخش اخلاق و اعتقادات، تفکرپویا و مهارت حرفه ای می توانند جاده لغزنده هنر را به سلامت طی کنند و اسیر نام و شهرت کاذب نشوند.

وی گفت: شهید آوینی در این سه بخش به کمال رسید لذا امروز از نام او به عنوان هنرمندی با اخلاق، متفکر و حرفه ای یاد می شود.

رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی افزود: مرتضی آوینی هم از راه کشف و شهود و هم از راه مطالعه و جهان بینی به سنن الهی رسیده بود. از او می توان به  عنوان یک هنرمند متخصص و معتقد به ارزش های اسلامی و انسانی و الگوی هنری و رسانه ای هنرجویان جوان و انقلابی نام برد.

این فعال هنری به مشی اخلاقی و تواضع حرفه ای شهید آوینی اشاره کرد و گفت: آوینی علاوه بر کار رسانه ای، مطالعات گسترده ای در تمدن غرب، حکمت و عرفان اسلامی، فرهنگ و ادبیات وعلوم اجتماعی داشت که این امور باعث غنای توایدات رسانه ای آن شهید بزرگوار شده است.   

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
جلسه « کمیته معرفی دانش آموختگان به سازمان» امروز دوشنبه 2 / 7 / 97 در معاونت آموزش و پژوهش دانشگاه برگزار شد.
-1
رییس دانشگاه صدا و سیما گفت: در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی شاهد طرح سوالاتی جهت دار و بعضاً به ظاهر دلسوزانه از سوی شبکه های ماهواره ای و حتی برخی سلبریتی ها...
-1
رییس دانشگاه صدا و سیما از احمدرضا درویش به پاس 4 دهه تلاش هنری در تلویزیون و سینمای ایران تجلیل و قدردانی کرد و نشان استاد افتخاری این دانشگاه را به او اعطاء ک...
-1
دکتر میرباقری تلویزیون ایران را تأثیرگذارترین رسانه میان مردم دانست و گفت: بیش از هشتاد درصد مردم کشور مخاطب تلویزیون جمهوری اسلامی ایران هستند.
-1
آیین نکوداشت و آغاز سال تحصیلی 98 - 1397 دانشگاه صدا و سیما روز اول مهر، ساعت 10 صبح در آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار می شود.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .