تعداد بازدید : 580 - تاریخ خبر : شنبه 14 بهمن 1396 - 05:06  
.
تمدید مهلت نام نویسی آزمون اختصاصی دانشکده دین و رسانه قم

مهلت نام نویسی آزمون اختصاصی دانشکده دین و رسانه تمدید شد.

مهلت نام نویسی آزمون اختصاصی دانشکده دین و رسانه تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی این دانشکده، زمان نام نویسی این آزمون تا پایان بهمن ۱۳۹۶ تمدید شد.

دکتر سید علی محمد رضوی معاون آموزش و پژوهش دانشکده دین و رسانه گفت: برخی از داوطلبان مدارک ثبت نام خود را به صورت ناقص در سامانه بارگذاری کرده اند که لازم است حتماً مدارک خواسته شده را ارائه نمایند و از تطابق کامل مدارک قید شده در سامانه با مدارک خود اطمینان حاصل نمایند در غیر این صورت ثبت نام آنان ناقص خواهد بود و امکان دریافت کارت ورود به جلسه برایشان فراهم نخواهد شد.

معاون آموزش و پژوهش دانشکده دین و رسانه افزود : تمام فرایند ثبت نام آزمون اختصاصی، به صورت الکترونیکی انجام می شود و متقاضیان برای ثبت نام باید به سایت دانشکده به نشانی Qomirib.ac.ir مراجعه کنند و با توجه به راهنمای ثبت نام، فرایند نام نویسی خود را تا انتها پیگیری کنند و به اتمام رسانند.

داوطلبان، می توانند پاسخ پرسش های خودرا از طریق شماره تلفن 02532902211 جویا شوند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی نخستین دوره جشنواره ملی و بین المللی نماهنگ برگزار می کند. 
-1
بر اساس اعلام معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، تسهیلات رفاهی- دانشجویی دانشجویان روزانه این دانشگاه به شرح ذیل است.
-1
داوطلبان آزمون سراسری سال 1397 و علاقمندان به ادامه تحصیل در دانشگاه صدا و سیما از طریق لینک زیر می توانند با دانشکده ها و فعالیت های علمی، آموزشی و مهارتی این ...
-1
دانشگاه صدا و سیما یک دانشگاه دولتی وابسته به سازمان صدا و سیما است که نزذیک به  ۵۰سال سابقه داشته و با هدف تربیت نیروی انسانی متخصص و متعهد برای خدمت در واحدها...
-1
تسهیلات رفاهی- دانشجویی دانشجویان شبانه دانشگاه صدا و سیما به شرح ذیل است.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .