تعداد بازدید : 878 - تاریخ خبر : 1396/06/13 - 09:59
روابط عمومی
اجرای عملیات بازسازی و بهسازی خوابگاه های دانشگاه صدا و سیما
خوابگاه های دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، بازسازی و بهسازی می شوند.


خوابگاه های دانشجویی دانشگاه صدا و سیما، بازسازی و بهسازی می شوند.

معاون برنامه ریزی مالی و پشتیبانی دانشگاه صدا و سیما گفت: بازسازی و بهسازی خوابگاه ها از حدود ۲۰ روز پیش آغاز شده است و تا آغاز سال تحصیلی جدید پایان خواهد یافت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، خراسانی افزود: تعمیرات اساسی تاسیسات، رنگ آمیزی و تجهیز خوابگاه های شهید نظام دوست، شهید آوینی و خوابگاه حضرت فاطمه زهرای خواهران، شامل بهسازی سیستم روشنایی، فن کوئل ها، چیلرها، کابینت‌ها، کاشی کاری و ترمیم سرویس‌های بهداشتی، تجهیز اتاق ها و بهسازی فضاهای باز خوابگاهی از جمله عملیات بازسازی خوابگاه هاست که تاکنون حدود ۵۰ درصد آن به پایان رسیده است.

خوابگاه های دانشگاه صدا و سیما در مجموع با بیش از هفت هزارمتر زیربنا و 172 اتاق، 470 دانشجو را پوشش می دهند.

معاون برنامه ریزی مالی و پشتیبانی دانشگاه صدا و سیما در بازدید از روند اجرایی بازسازی خوابگاه ها، ضمن قدردانی از حمایت‌های مهندس شهریاری معاون منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان، ابراز امیدواری کرد: با تخصیص کامل بودجه اختصاص یافته، خرید لوازم و تجهیزات مورد نیاز خوابگاه ها نیز تحقق یابد.

خراسانی از همکاری و مساعدت ویژه آقایان، محمدی، مدیر کل برنامه ریزی و بودجه، مرتضوی، مدیر کل امور کالا و معینی، مدیر کل پشتیبانی و خدمات سازمان برای اجرای طرح های نوسازی و تجهیز دانشگاه صدا و سیما تشکر کرد.

وی افزود: در آستانه آغاز سال تحصیلی جدید رنگ‌آمیزی، تعمیر تأسیسات و بهینه سازی و تجهیز فضاهای آموزشی دانشکده علمی کاربردی رسانه نیز در دستور کار است و تلاش می‌کنیم با تأمین منابع مالی مورد نیاز، عملیات اجرایی ترمیم و بازسازی این دانشکده هم به زودی پایان یابد.

تعمیرات اساسی تاسیسات و بازسازی و تجهیز خوابگاه‌های دانشجویی دانشگاه صدا و سیما نخستین بار، پس از حدود ۱۰ سال انجام می شود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
رئیس دانشگاه صدا و سیما گفت: در نبرد سنگین فرهنگی و رسانه‌ای امروز برنده نهایی، نظامی است که بتواند برترین استعدادها را شناسایی و تربیت کند و در جهت اهداف راهبر...
-1
دکتر علی عسگری رییس سازمان صدا و سیما با تشکیل کمیته ای ویژه برای بکارگیری دانش آموختگان دانشگاه رسانه ملی در عنوان های شغلی مرتبط با رشته تحصیلی آنان موافقت کر...
-1
تیم فوتسال کارکنان و اعضای هیأت علمی دانشگاه‌ صدا و سیما موفق شد مقام سوم مسابقات فوتسال دانشگاه های منطقه یک کشور را از آن خود کند.
-1
با کمال تأسف و تأثر، جان باختن مظلومانه و شهادت گونه شماری از دریانوردان میهن اسلامی در سانحه مرگبار و اسف انگیز نفتکش کشورمان در آب های سرزمینی چین را به رهبر ...
-1
خانم سیده زینب ابراهیمیان شیاده، دانشجوی کارشناسی ارشد نویسندگی رادیو از دانشگاه صدا ودسیما به عنوان برگزیده نخستین جشنواره " داستان طنز خط خطی" معرفی شد.
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .