تاریخ خبر:‌شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - بازدید:‌۳۵۷
اطلاعیه شماره ٣ روابط عمومی دانشگاه در خصوص برگزاری کلاس های مجازی.

با توجه به اجرای موفقیت آمیز کلاس های مجازی مقطع کارشناسی ارشد در روز شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٨ ،نکات زیر به اطلاع استادان گرامی می رسد:

با توجه به اجرای موفقیت آمیز کلاس های مجازی مقطع کارشناسی ارشد در روز شنبه ١٠ اسفند ١٣٩٨ ،نکات زیر به اطلاع استادان گرامی می رسد:

١. تمامی کلاس های مقطع کارشناسی ارشد دانشکده‌های تهران و گروه معارف اسلامی دانشگاه صداوسیما که از نظر محتوایی قابل تشکیل به صورت مجازی باشد ، تا اطلاع ثانوی، مطابق ساعت برنامه آموزشی هفتگی به صورت مجازی تشکیل خواهد شد لذا از استادانی که تا کنون موفق به ثبت نام در سامانه آموزش مجازی نشده اند خواهشمند است در اسرع وقت نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام فرمایند.
٢. کلاس های مذکور تا قبل از ساعت ٨ صبح روز برگزاری کلاس، و پس از ثبت نام تمامی دانشجویان کلاس و استاد مربوطه، در سامانه آموزش مجازی ایجاد خواهد شد، لذا استادان گرامی در این مرحله فقط باید نسبت به پیش ثبت نام اقدام نمایند.
٣. به منظور آموزش استادان گرامی در خصوص کار با سامانه آموزش مجازی دو جلسه آموزشی تدارک دیده شده است که حضور تمامی استادان دانشگاه شامل استادان مدعو و رسمی در یکی از این جلسات الزامی است.
جلسه اول روز یکشنبه ١١ اسفند ساعت ١۴
جلسه دوم روز سه شنبه ١٣ اسفند ساعت ١۴
ابن جلسات در سالن شهید ابومهدی المهندس (ورک شاپ دانشگاه) برگزار خواهدشد.

۴. استادانی که تمایل دارند از لپ تاپ و تجهیزات شخصی برای برگزاری کلاس ها استفاده کنند، میتوانند جهت تست، این تجهیزات را در جلسات فوق همراه خود داشته باشند.

روابط عمومی دانشگاه

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
با توجه به تداوم شیوع بیماری کرونا و اعلام طرح فاصله گذاری اجتماعی از سوی ستاد ملی مدیریت کرونا، امکان برگزاری کلاس‌های حضوری تا زمان اعلام بازگشایی دانشگاهها ت...
-1
ای آفتاب آینه دارِ جمالِ تو مشکِ سیاه مجمره گردانِ خال توبرخاست بوی گل ز در آشتی در آی ای نوبهار ما رخ فرخنده فال تو
-1
به دنبال بروز مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و تعطیلی دانشگاه‌ها، دانشگاه صداوسیما برای جلوگیری از وقفه در فرآیند آموزش دانشجویان، برنامه‌ریزی ویژه‌ای انجام دا...
-1
دکتر شهاب اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما و دکتر مینو اصلانی مسئول بسیج جامعه زنان تفاهم نامه ای در خصوص طراحی و برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه سواد رسانه و خبر...
-1
در راستای اطمینان خاطر همکاران گرامی و پیشگیری از شیوع بیماری‌های واگیردار و ویروس کرونا پرسنل زحمتکش  خدمات و فضای سبز اداره کل پشتیبانی و خدمات، به ضدعفونی کل...
-1