تاریخ خبر:‌شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - بازدید:‌۱۹۳۲
دوره جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن برگزار می‌شود.

کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود:


کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می‌شود:
دوره جامع آموزش فیلمنامه نویسی انیمیشن، یک دوره کامل و فشرده نویسندگی پویانمایی است که فراگیران می توانند گام به گام زیر نظر استاد حمیدرضا حافظی، نوشتن فیلمنامه را از سوژه یابی تا آخرین مراحل نگارش فیلمنامه بیاموزند.
این دوره با اتکاء به جدیدترین متدهای فیلمنامه نویسی خلاق و شگردهای فیلمنامه نویسی انیمیشن از جمله فانتزی نویسی و کمدی نویسی طراحی شده است و شرکت کنندگان در تمرین‌های کارگاهی فردی و گروهی نوشتن انیمیشن را از ایده تا متن نهایی تجربه می‌کنند.
فراگیران در این کارگاه آموزشی با تکنیک های نویسندگی خلاق برای دست یابی به ایده‌های بکر و جذاب انیمیشن آشنا شده و بخوبی مراحل ایده یابی و ایده پردازی را می آموزند.
همچنین خلق شخصیت های منحصر به فرد انیمیشن، فنون داستان پردازی، مدل های ساختاری فیلمنامه نویسی انیمیشن، اصول فانتزی نویسی، شگردهای طنزپردازی و ...توسط حمیدرضا حافظی تدریس می‌شود. ایشان با سابقه ی سه دهه فیلمنامه نویسی برای سینما و تلویزیون و کسب جوایز متعدد برای نویسندگی و کارگردانی، به صورت تخصصی به فیلمنامه نویسی پویانمایی می‌پردازد و علاوه بر تدریس در دانشگاه صدا و سیما، تاکنون ده‌ها کارگاه آموزشی سینمایی و تلویزیونی در سرتاسر ایران برگزار کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام به سایت دانشگاه صدا و سیما (iribu.ac.ir) منوی آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما، مراجعه فرمائید. همچنین شماره تلفن‌های ۲۲۱۶۸۶۹۱ و ۲۲۱۶۸۶۴۲ و ۲۲۶۵۲۲۷۰ پاسخگوی علاقه مندان است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دوره دانش افزایی مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما در تاریخ 17 بهمن 1398در سالن همایش‌های هتل پارسیای قم برگزار شد.
-1
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
گاهی تأثیری که کارهای هنری در ساختن هویت افراد، به خصوص جوانان می‌گذارد از صدها کتاب و دانشگاه بیشتر است. تماشای یک فیلم می تواند فرهنگ یک نسل را عوض کند و این ...
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1