تاریخ خبر:‌سه شنبه ۱ بهمن ۱۳۹۸ - بازدید:‌۱۲۱۱
خبر خوش استخدامی‌برای دانشجویان نوبت دوم

موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم

موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
با پیگیری‌های مستمر مسئولین دانشگاه و پیرو توافق انجام شده با اداره کل منابع انسانی، استخدام فارغ التحصیلان ممتاز نوبت دوم دانشگاه صدا و سیما، با دستور رئیس سازمان امکان پذیر شد.
پیش از این دکتر اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما در جمع دانشجویان برای استخدام فارغ التحصیلان ممتاز نوبت دوم قول پیگیری داده بود که خوشبختانه این امر برای نخستین بار در طول سال های گذشته، ممکن شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما دکتر حسن زارعیان معاون آموزش دانشگاه ضمن اعلام این خبر افزود: پیرو پیگیری و رایزنی‌های متعدد با اداره کل منابع انسانی سازمان صدا و سیما، و حصول توافق در جلسه مورخ 10 آذر 1398 و در پی مکاتبه ریاست محترم دانشگاه در نهایت دکتر عسکری رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام فارغ التحصیلان ممتاز نوبت دوم دانشگاه صدا و سیما که واجد شرایط ویژه باشند موافقت نمودند و مجوز استخدام این دسته از فارغ التحصیلان صادر شد.
بر این اساس فارغ التحصیلان نوبت دوم دارای شرایط زیر می توانند جهت گذراندن مراحل استخدامی اقدام نمایند:
١. فارغ التحصیل باید رتبه اول تا سوم در بین کلیه هم ورودی‌های رشته تحصیلی خود( بدون در نظر گرفتن گرایش) را کسب نماید.
٢. فارغ التحصیل باید در نظام امتیاز بندی امتیاز بالای ۸۰ را کسب نمایند.
٣. صلاحیت تخصصی و عمومی فارغ التحصیل در کمیته‌های مربوطه و مراجع ذیصلاح تایید شود.
به گفته دکتر زارعیان، معاون آموزشی دانشگاه صداوسیما، با فارغ التحصیلان واجد شرایط، تماس گرفته شده و تعدادی از آنها در حال گذراندن مراحل استخدامی خود هستند. وی ضمن اعلام این خبر خوش برای دانشجویان نوبت دوم، افزود همه دانشجویان نوبت دوم که بتوانند در بین دانشجویان هررشته تحصیلی روزانه و نوبت دوم ورودی خود، رتبه اول تا سوم را کسب کرده و شرایط مذکور را به دست آورند می‌توانند مراحل استخدامی را طی کنند.
وی تاکید کرد در محاسبه رتبه اول تا سوم، گرایش های هر رشته مد نظر نخواهد بود و دانشجویان نوبت دوم در رقابت با دانشجویان روزانه هم ورودی خود، باید بتوانند رتبه برتر را کسب کنند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دوره دانش افزایی مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما در تاریخ 17 بهمن 1398در سالن همایش‌های هتل پارسیای قم برگزار شد.
-1
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
گاهی تأثیری که کارهای هنری در ساختن هویت افراد، به خصوص جوانان می‌گذارد از صدها کتاب و دانشگاه بیشتر است. تماشای یک فیلم می تواند فرهنگ یک نسل را عوض کند و این ...
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1