تاریخ خبر:‌چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸ - بازدید:‌۷۴۷
انتصابات جدید در دانشگاه صدا و سیما

دکتر اسفندیاری،رییس دانشگاه صدا و سیما  در حکمی دکتر احمد زرنگار را به سمت « سرپرست گروه معارف و دروس عمومی» دانشگاه صدا و سیما منصوب کرد.

دکتر اسفندیاری،رییس دانشگاه صدا و سیما در حکمی دکتر احمد زرنگار را به سمت « سرپرست گروه معارف و دروس عمومی» دانشگاه صدا و سیما منصوب کرد.
پیش از این دکتر موسوی مهر عهده دار این مسئولیت بودند که چندی قبل به سمت رییس دانشکده دین و رسانه قم منصوب شد.
همچنین دکتر اسفندیاری، در حکم دیگری دکتر سیاوش صلواتیان،عضو هیئت علمی و استاد دانشکده ارتباطات را به سمت «مشاور رییس دانشگاه» منصوب کرد.پیش از این آقای علی خراسانی عهده دار این مسئولیت بودند.
رییس دانشگاه صدا و سیما در این حکم مسئولیت راه اندازی« دفتر مطالعات علوم شناختی و محاسباتی رسانه »را به دکترصلواتیان واگذار کردند.
روابط عمومی این انتصاب را به دکتر صلواتیان و دکتر زرنگار تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، ششمین نشست تبادل تجربیات علم و فناوری(STEP) در کشورهای اسلامی از روز شنبه 18 آبان 98 آغاز به کار کرد
-1
به گزارش روابط عمومی، آقای دکترعلی خاکی صدیق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه بازدید از دانشگاه صدا و سیما گفت: سیاست های کلی در وزارت ...
-1
به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهدای سرافزار اسلام و فرماندهان عالی‌مقام مقاومت جهانی علیه استکبار و صهیونیسم، هیات رئیسه دانشگاه صداوسیما تالارهای اجتماعات و جل...
-1
ضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت سردار رشید اسلام شهید سپهبد سلیمانی، به اطلاع می رساند فردا دوشنبه ۱۶ دی ماه ۱۳۹۸ دانشگاه صداوسیما تعطیل خواهد بود.
-1
شهادت سردار دلیر اسلام. شهید حاج قاسم سلیمانی را به محضر امام زمان(عج) و مقام معظم رهبری و ملت شریف ایران تسلیت عرض می نمائیم.
-1