تاریخ خبر:‌یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - بازدید:‌۸۷۰
بازدید دانشجویان دانشگاه صدا و سیما از خبرگزاری مهر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه تور بازدید از خبرگزاری مهر برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صداوسیما، درجهت آشنایی و ارتباط موثر دانشجویان دانشگاه با صنایع مرتبط با رشته‌های تحصیلی، همچنین الگو برداری کسب و کارهای موفق و معظم ملی، مرکز رشد، نوآوری و کارآفرینی دانشگاه اقدام به برگزاری برنامه بازدید از خبرگزاری مهر در روز سه شنبه 21 آبان ماه سال 1398 نمود.

این بازدید با خیر مقدم جناب آقای رفیعی مدیرکل اخبار خارجی خبرگزاری مهر آغاز و دانشجویان با حضور در تحریریه خبر خبرگزاری توضیحاتی درخصوص فضای کار جاری و قسمت های مختلف را از جناب آقای محمدی مدیر روابط عمومی دریافت نمودند و با میزهای متنوع خبری آشنا شدند.

در ادامه اساتید و دانشجویان با حضور در اتاق کنفرانس خبرگزاری، ابتدا با ساختار سازمانی خبرگزاری، ساختار تحریریه و فضای سایت و کلیه روند خبر از رخداد، ثبت، تنظیم، تدوین و انتشار توسط جناب آقای بدیع، سردبیر اجتماعی خبرگزاری آشنا شدند، سپس توضیحات مفصلی درخصوص فیدهای ورودی و نوع ارتباطات با دیگر رسانه‌های داخلی و خارجی، دفاتر داخل و خارج خبرگزاری، فرآیندهای دروازه بانی خبر و مزیت های رقابتی آن خبرگزاری را دریافت نمودند.

جناب آقای پایدار، مدیر مدرسه روزنامه نگاری مهر نیز به تشریح فعالیت ها و رخدادهای مدرسه و آموزش های کاربردی با هدف تامین مهارت های مورد نیاز در صنعت خبر پرداختند. سپس دانشجویان سوالات خود را مطرح و پاسخ های مبسوط را از مسئولان مربوطه دریافت نمودند. و در پایان نیز نیازمندیهای تخصصی و حرفه ای آن خبرگزاری به دانشجویان اعلام گردید تا درصورت تمایل ارتباط موثر برقرار نمایند.

برای دیدن تصاویر این بازدید اینجا را کلیک کنید.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دکتر اسفندیاری،رییس دانشگاه صدا و سیما  در حکمی دکتر احمد زرنگار را به سمت « سرپرست گروه معارف و دروس عمومی» دانشگاه صدا و سیما منصوب کرد.
-1
 اولین گروه از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، در رشته «علوم شناختی و رسانه» که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و به صورت مشترک بین دانشگاه صداوسیما ...
-1
ذکتر صلواتیان عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما مقاله خود را در کنفرانس بین المللی IMMAA ارائه نمود
-1
آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور:  ما دانشکده دین و رسانه را جدای از حوزه علمیه نمی دانیم.
-1
دکتر محمد بهداد فررئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه صدا و سیمابرگزاری بخش ارائه شفاهی مقالات در شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه را براساس نیازهای سازمان صدا و سیما د...
-1