تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - بازدید:‌۴۶۳
بازدید از هلدینگ فناپ و استارت آپ های مستقر در پارک علم و فناوری پردیس

تور بازدید و آشنایی با هلدینگ فناپ و استارت آپ های مستقر در پارک علم و فناوری پردیس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صداوسیما درجهت آشنایی و ارتباط موثر دانشجویان دانشگاه با محیط های دانش بنیان و کسب و کار نوپا و موفق ملی و به همت مرکز رشد، نوآوری و کارآفرینی دانشگاه ، هماهنگی‌هایی با پارک علم و فناوری پردیس و همچنین مجموعه هولدینگ فناپ جهت بازدید از شرکت های مختلف و چرخه کاری دو مجموعه از ساعت 13:30 الی 19:30 روز سه شنبه 14/08/98 با حضور جمعی از علاقه مندان صورت پذیرفت.

در این بازدید ابتدا با حضور در هولدینگ فناپ، مدیر روابط عمومی و مدیرعامل شرکت پلی پاد به حاضرین خیر مقدم گفته و بازدید از آن مجموعه را آغاز گردید.

اساتید و دانشجویان با نوع فعالیت ها، نوآوری‌ها، محدودیت ها و نیازهای موجود در کشور، سازوکار این کسب و کارها، مشتریان، خدمات، جنبه‌های مختلف و ذینفعان آن با حضور در هر بخش و هر شرکت آشنا شدند.

در مرحله بعد افق های پیش رو و نیازهای حال حاضر و حمایت هایی که می توانند از پروژه‌های دانشگاهی داشته باشند، برای دانشجویان و اساتید تشریح گردید. سپس در مجموعه مرکز رشد پارک علم و فناوری، مدیران مرکز به معرفی فرصت ها و فرآیند ایده تا تاسیس و روند رشد مجموعه‌ها و چگونگی جذب سرمایه گذار و توسعه یافتن در این فضا و معرفی اجمالی پارک پردیس و امکانات و شرکت های مستقر در آن پرداختند.

در ادامه نیز به منظور حقیقی سازی فرآیند برای دانشجویان، یکی از موسسان کسب و کارهای نوپای حوزه IT که در مرکز رشد مستقر شده اند، به تشریح فعالیت و شرح حال خودشان از تحصیل در آمریکا و چرایی بازگشت به ایران و راه اندازی کسب و کاری مورد نیاز برای کشور پرداخته و در ادامه گپ و گفتی با دانشجویان و اساتید انجام پذیرفت.

برای دیدن تصاویر این بازدید اینجا ار کلیک کنید

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دکتر اسفندیاری،رییس دانشگاه صدا و سیما  در حکمی دکتر احمد زرنگار را به سمت « سرپرست گروه معارف و دروس عمومی» دانشگاه صدا و سیما منصوب کرد.
-1
 اولین گروه از دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد، در رشته «علوم شناختی و رسانه» که با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری‌های شناختی و به صورت مشترک بین دانشگاه صداوسیما ...
-1
ذکتر صلواتیان عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما مقاله خود را در کنفرانس بین المللی IMMAA ارائه نمود
-1
آیت الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور:  ما دانشکده دین و رسانه را جدای از حوزه علمیه نمی دانیم.
-1
دکتر محمد بهداد فررئیس دانشکده فنی مهندسی دانشگاه صدا و سیمابرگزاری بخش ارائه شفاهی مقالات در شانزدهمین اجلاس فناوری رسانه را براساس نیازهای سازمان صدا و سیما د...
-1