تاریخ خبر:‌سه شنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۸ - بازدید:‌۲۹۵۸
تقدیر از مسئولین ستاد اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صداوسیما، در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه، از مسئولین ستاد اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما تقدیر شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صداوسیما، در جلسه شورای فرهنگی دانشگاه، از مسئولین ستاد اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما تقدیر شد. در ابتدای این جلسه، دکتر اسفندیاری رئیس دانشگاه، از حضور با برنامه و منظم کاروان دانشجویان دانشگاه صداوسیما در راهپیمایی اربعین حسینی(ع) ابراز خرسندی کرد و این حضور را امری ارزشمند و قابل تقدیر دانست.
سجاد فخرایی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه نیز ضمن تشکر از حمایت و همکاری دانشگاه و سازمان صداوسیما در برگزاری اردوی اربعین گفت: اگرچه امسال به علت استقبال عموم مردم برای حضور در مراسم اربعین و ازدحام و شلوغی مرزها، مشکلاتی وجود داشت اما با پیگیری و تلاش خوب ستاد اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه، کاروان 230 نفری ما با کمترین مشکل موفق به حضور در این راهپیمایی عظیم شد.
همچنین میثم سعیدی، دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی دانشگاه، گزارشی از نحوه جذب بودجه و وضعیت مالی ستاد اربعین ارائه و از حمایت های رئیس سازمان صداوسیما و مسئولین دانشگاه تشکر کرد.
در ادامه دکتر اسفندیاری با اهدای هدیه و لوح یادبود از تلاش های مسئول بسیج دانشجویی و دبیر ستاد اربعین بسیج دانشجویی تقدیر کرد.
اولین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه صداوسیما در سال تحصیلی جاری با بررسی اردوهای دانشجوی در طول سال تحصیلی ادامه یافت و مقرر شد برای برگزاری اردوهای تشکیلاتی، اردوی زیارتی مشهد مقدس و اردوی راهیان نور برنامه ریزی لازم در معاونت فرهنگی و دانشجویی انجام شود.
روابط عمومی دانشگاه
sapp.ir/irib_uni

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
رئیس و معاونان دانشگاه صداوسیما به همراه جمعی از اعضای ادوار تشکل جامعه رسانه اسلامی‌پنجشنبه 17 بهمن ماه به دیدار حضرت آیت الله مصباح یزدی رفتند.
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1
به گزارش روابط عمومی، آقای دکترعلی خاکی صدیق در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در حاشیه بازدید از دانشگاه صدا و سیما گفت: سیاست های کلی در وزارت ...
-1