تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - بازدید:‌۱۳۳۴
رونمایی از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما

در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،رئیس دانشگاه صدا و سیما و معاون محترم امور استان‌ها از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما  در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،دکتر اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما و دکتر دارابی معاون محترم امور استان‌ها از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی شد. 

در این مراسم که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید برگزار گردید، آقایان دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر دارابی معاون محترم امور استان‌ها، دکتر اسفندیاری رییس دانشگاه، روسای دانشکده‌ها، کارکنان و جمعی از دانش آموختگان و پذیرفته شدگان جدید حضور داشتند.

در این مراسم که از بخش های متنوع فرهنگی و هنری برخوردار بود، بعد از سخنرانی‌های مهمانان این ویژه برنامه، از نشان 50 سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی به عمل آمد. این نشان که توسط موسسه هنری سه در چهار طراحی شده دیروز طی مراسمی رونمایی شد و سرپرست گروه طراحان نیز به ویژگی‌های این اثر اشاره کرد.

اهدای نشان استادی افتخاری به پرویز شیخ طادی کارگردان سینما و تلویزیون، تجلیل از خانواده شهید هوشنگ نوری از شهدای دانشگاه صدا و سیما، تجلیل از دانش آموختگان برتر و رتبه‌های ممتاز ورودی جدید از دیگر بخش های این مراسم بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دوره دانش افزایی مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما در تاریخ 17 بهمن 1398در سالن همایش‌های هتل پارسیای قم برگزار شد.
-1
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
گاهی تأثیری که کارهای هنری در ساختن هویت افراد، به خصوص جوانان می‌گذارد از صدها کتاب و دانشگاه بیشتر است. تماشای یک فیلم می تواند فرهنگ یک نسل را عوض کند و این ...
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1