تاریخ خبر:‌سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ - بازدید:‌۶۸۹
رونمایی از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما

در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،رئیس دانشگاه صدا و سیما و معاون محترم امور استان‌ها از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما  در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با حضور دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی،دکتر اسفندیاری رئیس دانشگاه صدا و سیما و دکتر دارابی معاون محترم امور استان‌ها از نشان ۵۰ سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی شد. 

در این مراسم که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید برگزار گردید، آقایان دکتر عاملی دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی، دکتر دارابی معاون محترم امور استان‌ها، دکتر اسفندیاری رییس دانشگاه، روسای دانشکده‌ها، کارکنان و جمعی از دانش آموختگان و پذیرفته شدگان جدید حضور داشتند.

در این مراسم که از بخش های متنوع فرهنگی و هنری برخوردار بود، بعد از سخنرانی‌های مهمانان این ویژه برنامه، از نشان 50 سالگی دانشگاه صدا و سیما رونمایی به عمل آمد. این نشان که توسط موسسه هنری سه در چهار طراحی شده دیروز طی مراسمی رونمایی شد و سرپرست گروه طراحان نیز به ویژگی‌های این اثر اشاره کرد.

اهدای نشان استادی افتخاری به پرویز شیخ طادی کارگردان سینما و تلویزیون، تجلیل از خانواده شهید هوشنگ نوری از شهدای دانشگاه صدا و سیما، تجلیل از دانش آموختگان برتر و رتبه‌های ممتاز ورودی جدید از دیگر بخش های این مراسم بود.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آشنایی با یک کسب و کار متفاوت و نوین در حوزه فناوری اطلاعات
-1
مدیریت کارآفرینی دانشگاه با برگزاری تور بازدید از شرکت سینما تیکت، گامی‌برای آشنایی استادان و دانشجویان با کسب و کارهای سینما و رسانه برداشت.
-1
دانشگاه صدا و سیما در دانشگاه کربلا مدیریت نشست ظرفیت های اربعین را برعهده خواهد داشت.
-1
رئیس دانشگاه صدا و سیما گفت: داشتن شبکه یکی از اهداف تشکیل مباحث علمی است و در حاشیه همایش بین المللی جایزه المصطفی شبکه سازی انجام می‌شود.
-1
جدول زمان‌بندی مصاحبه حضوری (علمی و صلاحیت عمومی)جدول زمان‌بندی مصاحبه حضوری (علمی و صلاحیت عمومی)
-1