تاریخ خبر:‌شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ - بازدید:‌۳۲۹۲
اطلاعیه مهم

نحوه ﭘﺬﯾﺮش و مراجعه معرفی شدگان کد 23 رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صدا و سیما در آزﻣﻮن سراسری سال 1398 جهت انجام مصاحبه حضوری (علمی و صلاحیت عمومی)

نحوه ﭘﺬﯾﺮش و مراجعه معرفی شدگان کد 23 رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صدا و سیما در آزﻣﻮن سراسری سال 1398 جهت انجام مصاحبه حضوری (علمی و صلاحیت عمومی)
به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام اینترنتی مصاحبه حضوری از ساعت 9 صبح روز یک‌شنبه مورخ 31/6/1398 آغاز و تا روز دوشنبه مورخ 1/7/1398 ادامه خواهد داشت. تمامی داوطلبان معرفی شده‌ی واجد شرایط (برای دانلود فایل pdf فهرست اسامی معرفی شدگان به همراه کد رشته محل اینجا را کلیک نمایید)، لازم است با مراجعه به سیستم جامع دانشگاهی (سامانه گلستان دانشگاه صدا و سیما) به نشانی (http://golestan.iribu.ac.ir) نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی و بارگذاری مدارک مورد نیاز برابر مفاد اطلاعیه شماره 1 (نحوه ﭘﺬیرش و مراجعه معرفی‌شدگان جهت انجام مصاحبه حضوری)، در بازه‌ی زمانی مذکور اقدام نمایند. بدیهی است پس از انقضای مهلت مقرر برای ثبت‌نام، هیچ‌گونه تقاضایی قابل پذیرش نمی‌باشد.
لطفاً پیش از اقدام برای ثبت‌نام ضمن مطالعه کامل اطلاعیه شماره 1، نکات ذیل را به دقت مطالعه فرمایید:
1) در ثبت اطلاعات خواسته شده و بارگذاری مدارک دقت لازم را مبذول فرمایید. بدیهی است به مدارک ناقص به هیچ عنوان ترتیب اثر داده نخواهد شد و مسئولیت عدم بررسی پرونده و دعوت به مصاحبه بر عهده داوطلب خواهد بود.
2) هر داوطلب با کد رشته محل‌های معرفی شده از یک گروه آزمایشی (براساس جدول بند الف اطلاعیه شماره 1) تنها یک بار لازم است در سامانه گلستان اقدام به ثبت‌نام و بارگذاری مدارک نماید و در صورتی‌که کدرشته‌ محل‌های انتخابی دانشگاه صدا و سیما، از دو گروه آزمایشی مختلف (ریاضی- فیزیک و هنر یا علوم انسانی و هنر) باشد می‌بایست دو بار مراحل ثبت نام انجام شود.
3) پس از ثبت موقت مشخصات اولیه داوطلب و تعریف شناسه کاربری و گذر واژه جهت ورود به سامانه گلستان، ثبت‌نام الکترونیکی مصاحبه حضوری شامل 4 مرحله است؛ 1) تکمیل مشخصات داوطلب، 2) پرداخت الکترونیکی هزینه شرکت در مصاحبه، 3) بارگذاری تصویر مدارک لازم (مطابق با مفاد اطلاعیه شماره 1)، 4) پرینت گواهی انجام ثبت‌نام.
4) مصاحبه حضوری روز شنبه مورخ 6/7/1398 در محل دانشگاه صدا و سیما به نشانی تهران، خیابان ولیعصر(عج)، ابتدای بزرگراه آیت‌ا... هاشمی رفسنجانی(نیایش)، جنب ورزشگاه انقلاب، برگزار می‌شود. ارائه پرینت گواهی انجام ثبت‌نام (که در مرحله آخر ثبت‌نام اینترنتی قابل دریافت است) جهت ورود به دانشگاه الزامی می‌باشد.
5) جهت اطلاع از جزئیات زمان (ساعت و روز) و محل برگزاری جلسات مصاحبه حضوری به اطلاعیه‌ی شماره 2 که در روز چهارشنبه مورخ 3/7/1398 در سایت دانشگاه قرار می‌گیرد، مراجعه نمائید. حضور داوطلب در ساعت و روز تعیین‌شده (این زمان غیر قابل تغییر است) برای مصاحبه حضوری الزامی است و عدم حضور (بدون دلیل موجهی که مورد پذیرش دانشگاه باشد) به منزله غیبت و انصراف تلقی خواهد شد.
6) در ﺻـﻮرت ﺿـﺮورت ﺻـﺮﻓاًً ﺷـﻤﺎره ﺗﻠﻔـﻦ‌های 22168540 ، 22168643 و 22168538 در ساعات اداری ﭘﺎﺳﺨﮕﻮی داوﻃﻠﺒﺎن ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد.
فایل‌های مورد نیاز معرفی‌شدگان کد 23 رشته‌های شرایط خاص دانشگاه صدا و سیما درآزﻣﻮن سراسری سال 1398:
دانلود فایل pdf اطلاعیه شماره 1 (نحوه ﭘﺬﯾﺮش و مراجعه معرفی شدگان جهت انجام مصاحبه حضوری)
دانلود فایل pdf راهنمای تصویری ثبت‌نام اینترنتی
دانلود فایل pdf فرم تعهدنامه داوطلبان مصاحبه حضوری
دانلود فایل pdf و word فرم پرسشنامه مصاحبه علمی رشته‌های کاردانی فنی الکترونیک و کارشناسی مهندسی برق
دانلود فایل pdf و word فرم پرسشنامه مصاحبه علمی رشته‌‌ی کارشناسی روزنامه نگاری
دانلود فایل pdf و word فرم پرسشنامه مصاحبه علمی رشته‌ی کارشناسی کارگردانی تلویزیون
دانلود فایل pdf و word فرم پرسشنامه مصاحبه علمی رشته‌ی کارشناسی تلویزیون و هنرهای دیجیتال
دانلود فایل pdf و word فرم مشخصات بررسی صلاحیت عمومی داوطلبان
اداره کل آموزش دانشگاه صدا و سیما

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دوره دانش افزایی مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما در تاریخ 17 بهمن 1398در سالن همایش‌های هتل پارسیای قم برگزار شد.
-1
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
گاهی تأثیری که کارهای هنری در ساختن هویت افراد، به خصوص جوانان می‌گذارد از صدها کتاب و دانشگاه بیشتر است. تماشای یک فیلم می تواند فرهنگ یک نسل را عوض کند و این ...
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1