تاریخ خبر:‌دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - بازدید:‌۹۹۸
تسلیت دکتر اسفندیاری به مناسبت درگذشت والده دو شهید

خبر درگذشت مادر شهیدان والامقام رضاعلی و حسن رضا بابایی و مادربزرگ شهید جلال پارسائیان موجب تاثر و اندوه اینجانب و همکاران محترم دانشگاه صداوسیما گردید.

بسم رب الشهداء و الصدیقین

انا لله و انا الیه راجعون

خبر درگذشت مادر شهیدان والامقام رضاعلی و حسن رضا بابایی و مادربزرگ شهید جلال پارسائیان موجب تاثر و اندوه اینجانب و همکاران محترم دانشگاه صداوسیما گردید.

غم از دست دادن والدین شهدا و ایثارگران عزیز که به فرموده امام راحل (ره) چشم و چراغ ملت هستند، اندوهی است جانگداز؛ این بزرگواران نه تنها شاهدان زنده ایثار و حماسه فرزندانشان، بلکه اسوه‌های پایداری بر آرمان‌ها و اسطوره‌های شکیبایی و وفاداری در راه اسلام و انقلاب هستند.

ضمن آرزوی علو درجات برای آن مرحومه و صبر جزیل برای بازماندگان بالاخص همکار عزیزمان جناب آقای محمدحسین پارسائیان مدیرمحترم امور دانشجویی، از خداوند متعال برای ایشان و مجموعه همکاران و دانشجویان دانشگاه صدا و سیما توفیق ثبات قدم در پیمودن راه شهداء را مسئلت دارم.

شهاب اسفندیاری
رییس دانشگاه صدا و سیما

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دوره دانش افزایی مدیران و اعضای هیأت علمی دانشگاه صدا و سیما در تاریخ 17 بهمن 1398در سالن همایش‌های هتل پارسیای قم برگزار شد.
-1
همایش علمی " رسانه ملی و تبلیغات بازرگانی" 10 تا 12 خردادماه سال 99 در دانشگاه صداوسیما برگزار خواهد شد. مقالات پذیرفته شده در این همایش در پایگاه استنادی علوم ...
-1
گاهی تأثیری که کارهای هنری در ساختن هویت افراد، به خصوص جوانان می‌گذارد از صدها کتاب و دانشگاه بیشتر است. تماشای یک فیلم می تواند فرهنگ یک نسل را عوض کند و این ...
-1
کارگاه جامع فیلمنامه نویسی انیمیشن به همت واحد آموزش های آزاد و مجازی دانشگاه صدا و سیما و با اعطای گواهی پایان دوره مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگ...
-1
موافقت رئیس سازمان صدا و سیما با استخدام دانشجویان ممتاز نوبت دوم
-1