تاریخ خبر:‌دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید:‌۲۵۰
انتصاب در دانشگاه صدا و سیما

رییس دانشگاه صدا و سیما در حکمی جناب آقای مهندس محمد شاهبازی را به عنوان « سرپرست خدمات فنی و انفورماتیک» دانشگاه منصوب کرد.


رییس دانشگاه صدا و سیما در حکمی جناب آقای مهندس محمد شاهبازی را به عنوان « سرپرست خدمات فنی و انفورماتیک» دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما دکتر شهاب اسفندیاری در این حکم به همکاری نزدیک با مدیران دانشگاه برای شناسایی و رفع نیازهای فنی و انفورماتیک، تعامل موثر با حوزه‌های ذیربط سازمانی، ارتقاء امکانات فنی و افزایش کیفیت خدمات فنی و انفورماتیک بخصوص به مسئله اینترنت دانشگاه اشاره دارد.

همچنین رییس دانشگاه صدا و سیما از زحمات و تلاش های جناب آقای مهندس غائبی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.  
امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و رییس دانشگاه صدا و سیما از استادان گروه رادیو دانشگاه صدا و سیما و برگزیدگان بخش رادیو « رویداد هنری رادیو» تجلیل ش...
-1
به همت بسیج دانشجویی و با حضور مسئولان دانشگاه صداوسیما، خانواده معظم شهدا و ایثارگران مراسم تجلیل از مادران شهدا در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما معتقد است در جهان رسانه ای امروز، رادیو از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که هیچ رسانه ای از آن بهره مند نیست.
-1
سردبیر سینماگرام « عبور از ایدئولوژی » را آسیب اصلی جشنواره سی و هفتم فیلم فجر دانست و گفت: فیلم های خوب جشنواره فجر امسال بیشتر یک اتفاق بود تا نتیجه سیاست‌گذا...
-1
دکتر ایوبی دانشگاه صدا و سیما را پرچم دار اخلاق در رسانه توصیف کرد و گفت: کمیسیون ملی یونسکو آمادگی دارد تا همکاری‌های علمی، فرهنگی و رسانه ای گسترده ای با این ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .