تاریخ خبر:‌دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید:‌۴۳۹
انتصاب در دانشگاه صدا و سیما

رییس دانشگاه صدا و سیما در حکمی جناب آقای مهندس محمد شاهبازی را به عنوان « سرپرست خدمات فنی و انفورماتیک» دانشگاه منصوب کرد.


رییس دانشگاه صدا و سیما در حکمی جناب آقای مهندس محمد شاهبازی را به عنوان « سرپرست خدمات فنی و انفورماتیک» دانشگاه منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما دکتر شهاب اسفندیاری در این حکم به همکاری نزدیک با مدیران دانشگاه برای شناسایی و رفع نیازهای فنی و انفورماتیک، تعامل موثر با حوزه‌های ذیربط سازمانی، ارتقاء امکانات فنی و افزایش کیفیت خدمات فنی و انفورماتیک بخصوص به مسئله اینترنت دانشگاه اشاره دارد.

همچنین رییس دانشگاه صدا و سیما از زحمات و تلاش های جناب آقای مهندس غائبی در زمان تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.  
امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما نشست ها و کارگاه‌های دانشگاهی سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد.
-1
نشست تخصصی رسانه و بحران با محوریت بررسی عملکرد رسانه در حادثه سیل نوروز ۹۸ در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در آخرین هفته اسفند ماه ۹۷ با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دانشکده‌های ارتباطات و دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما، برنامه...
-1
نشریه علمی - ترویجی «مطالعات بینا رشته‌ای ارتباطات و رسانه» وابسته به دانشگاه صدا و سیما که دو شماره نخست آن برای تایید اعتبار به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ا...
-1
هشتاد درصد دانش آموختگان دانشگاه صداوسیما جذب شده اند
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .