تاریخ خبر:‌دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید:‌۳۰۶
استمرار درخشش دانشگاه صدا و سیما در جشنواره‌ها

دانشجوی دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما به عنوان بهترین عکاس جشنواره « نگاه به آینده» معرفی و تندیس و جایزه بزرگ این جشنواره را از آن خود کرد.


دانشجوی دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما به عنوان بهترین عکاس جشنواره « نگاه به آینده» معرفی و تندیس و جایزه بزرگ این جشنواره را از آن خود کرد..
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما نخستین دوره جشنواره عکس « نگاه به آینده» با موضوعات بهداشت و سلامت، آموزش و تحصیل، توسعه پایدار، سفر و گردشگری داخلی، محیط زیست و کسب و کار برگزار شد.
روح الله دهقانی دانشجوی دانشکده دین و رسانه قم با عکس « اشتراک گذاری » در این جشنواره حاضر شد و علاوه بر کسب عنوان بهترین عکاس، موفق به دریافت تندیس و جایزه ویژه جشنواره شد.
محمود کلاری، حمید جبلی و مهدی آشنا اعضای هیات داوران جشنواره عکس «نگاه به آینده» بودند که پس از روح الله خالقی از دانشگاه صدا و سیما(قم)، احسان جزینی با عکس «آرامش در طوفان» از استان اصفهان، جمشید فرجوند با عکس «بدون عنوان» از استان کردستان و محمد صادق حسینی با عکس «سفر» از استان فارس را به عنوان دیگر برگزیدگان جشنواره معرفی کردند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما نشست ها و کارگاه‌های دانشگاهی سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر در دانشگاه صدا و سیما برگزار خواهد شد.
-1
نشست تخصصی رسانه و بحران با محوریت بررسی عملکرد رسانه در حادثه سیل نوروز ۹۸ در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد.
-1
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در آخرین هفته اسفند ماه ۹۷ با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دانشکده‌های ارتباطات و دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما، برنامه...
-1
نشریه علمی - ترویجی «مطالعات بینا رشته‌ای ارتباطات و رسانه» وابسته به دانشگاه صدا و سیما که دو شماره نخست آن برای تایید اعتبار به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ا...
-1
هشتاد درصد دانش آموختگان دانشگاه صداوسیما جذب شده اند
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .