تاریخ خبر:‌دوشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - بازدید:‌۱۳۴
استمرار درخشش دانشگاه صدا و سیما در جشنواره‌ها

دانشجوی دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما به عنوان بهترین عکاس جشنواره « نگاه به آینده» معرفی و تندیس و جایزه بزرگ این جشنواره را از آن خود کرد.


دانشجوی دانشکده دین و رسانه دانشگاه صدا و سیما به عنوان بهترین عکاس جشنواره « نگاه به آینده» معرفی و تندیس و جایزه بزرگ این جشنواره را از آن خود کرد..
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما نخستین دوره جشنواره عکس « نگاه به آینده» با موضوعات بهداشت و سلامت، آموزش و تحصیل، توسعه پایدار، سفر و گردشگری داخلی، محیط زیست و کسب و کار برگزار شد.
روح الله دهقانی دانشجوی دانشکده دین و رسانه قم با عکس « اشتراک گذاری » در این جشنواره حاضر شد و علاوه بر کسب عنوان بهترین عکاس، موفق به دریافت تندیس و جایزه ویژه جشنواره شد.
محمود کلاری، حمید جبلی و مهدی آشنا اعضای هیات داوران جشنواره عکس «نگاه به آینده» بودند که پس از روح الله خالقی از دانشگاه صدا و سیما(قم)، احسان جزینی با عکس «آرامش در طوفان» از استان اصفهان، جمشید فرجوند با عکس «بدون عنوان» از استان کردستان و محمد صادق حسینی با عکس «سفر» از استان فارس را به عنوان دیگر برگزیدگان جشنواره معرفی کردند.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و رییس دانشگاه صدا و سیما از استادان گروه رادیو دانشگاه صدا و سیما و برگزیدگان بخش رادیو « رویداد هنری رادیو» تجلیل ش...
-1
به همت بسیج دانشجویی و با حضور مسئولان دانشگاه صداوسیما، خانواده معظم شهدا و ایثارگران مراسم تجلیل از مادران شهدا در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما معتقد است در جهان رسانه ای امروز، رادیو از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که هیچ رسانه ای از آن بهره مند نیست.
-1
سردبیر سینماگرام « عبور از ایدئولوژی » را آسیب اصلی جشنواره سی و هفتم فیلم فجر دانست و گفت: فیلم های خوب جشنواره فجر امسال بیشتر یک اتفاق بود تا نتیجه سیاست‌گذا...
-1
دکتر ایوبی دانشگاه صدا و سیما را پرچم دار اخلاق در رسانه توصیف کرد و گفت: کمیسیون ملی یونسکو آمادگی دارد تا همکاری‌های علمی، فرهنگی و رسانه ای گسترده ای با این ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .