تاریخ خبر:‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - بازدید:‌۳۵۵
از روز دانشجو در دانشگاه صدا و سیما چه خبر؟

مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما از اجرای چندین برنامه متنوع به مناسبت روز دانشجو خبر داد.

مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما از اجرای چندین برنامه متنوع به مناسبت روز دانشجو خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، حسن قاسمی گفت: بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه، مقرر شد که دو برنامه به مناسبت روز دانشجو توسط بسیج دانشجویی دانشگاه و جامعه رسانه اسلامی برگزار شود.
وی افزود: اولین برنامه را روز 12 آذر بسیج دانشجویی دانشگاه با بزرگداشت هنرمند انقلابی آقای حمید داوودآبادی برگزار کرد که بسیار مورد توجه و استقبال دانشجویان و اصحاب رسانه ها قرار گرفت. برنامه دوم روز 19 آذر در قالب برگزاری جشن در آمفی تئاتر دانشگاه و توسط جامعه رسانه اسلامی تدارک دیده شده است.
قاسمی گفت: به همین مناسبت مسابقه فوتسال آقایان با حضور 8 تیم در دو گروه چهار تیمی در جریان است و در بخش خواهران نیز چندین رقابت ورزشی انجام شده و تیم ها و نفرات برتر در جشن روز 19 آذر معرفی خواهند شد. روز پنجشنبه 15 آذر خواهران دانشجو به اردوی تفریحی سورتمه تهران می روند. همچنین دو اردوی ورزشی برای برادران و خواهران دانشجو در مجموعه اُپارک تدارک دیده شده است.
مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما ادامه داد: جمعه شب نیز پس از نماز مغرب و عشا، مراسم جشنی در خوابگاه شهید آوینی تدارک دیده شده و از برادران خوابگاه نظام دوست هم برای حضور در این جشن دعوت به عمل آمده است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
دکتر اسفندیاری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از پذیرش دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روزنامه‌نگاری رادیو و تلویزیون در این دانشگاه برای نخستین بار در کشور خبر...
-1
نشست تخصصی «سینما در گام دوم انقلاب»  با حضور بهروز افخمی در دانشگاه صدا و سیما برگزار شد. 
-1
نشست «رسانه ملّی در گام دوم انقلاب اسلامی» با حضور دکتر جلال غفاری مدیر شبکه افق سیما در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
نشست «مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گام دوم انقلاب اسلامی» یکشنبه 22 اردیبهشت ماه با حضور سه تن از مدیران مطبوعات و خبرگزاری‌ها در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
دکتر اسفندیاری ضمن گرامیداشت هفته معلم اظهار داشت: در تعامل با سازمان به نقاط مطلوبی رسیده ایم که حوزه پژوهش یکی آنهاست.با افزایش بودجه پژوهش، مسیر هموارتر شد...
-1