تاریخ خبر:‌چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷ - بازدید:‌۲۴۷
از روز دانشجو در دانشگاه صدا و سیما چه خبر؟

مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما از اجرای چندین برنامه متنوع به مناسبت روز دانشجو خبر داد.

مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما از اجرای چندین برنامه متنوع به مناسبت روز دانشجو خبر داد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، حسن قاسمی گفت: بر اساس مصوبه شورای فرهنگی دانشگاه، مقرر شد که دو برنامه به مناسبت روز دانشجو توسط بسیج دانشجویی دانشگاه و جامعه رسانه اسلامی برگزار شود.
وی افزود: اولین برنامه را روز 12 آذر بسیج دانشجویی دانشگاه با بزرگداشت هنرمند انقلابی آقای حمید داوودآبادی برگزار کرد که بسیار مورد توجه و استقبال دانشجویان و اصحاب رسانه ها قرار گرفت. برنامه دوم روز 19 آذر در قالب برگزاری جشن در آمفی تئاتر دانشگاه و توسط جامعه رسانه اسلامی تدارک دیده شده است.
قاسمی گفت: به همین مناسبت مسابقه فوتسال آقایان با حضور 8 تیم در دو گروه چهار تیمی در جریان است و در بخش خواهران نیز چندین رقابت ورزشی انجام شده و تیم ها و نفرات برتر در جشن روز 19 آذر معرفی خواهند شد. روز پنجشنبه 15 آذر خواهران دانشجو به اردوی تفریحی سورتمه تهران می روند. همچنین دو اردوی ورزشی برای برادران و خواهران دانشجو در مجموعه اُپارک تدارک دیده شده است.
مدیر فرهنگی معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه صدا و سیما ادامه داد: جمعه شب نیز پس از نماز مغرب و عشا، مراسم جشنی در خوابگاه شهید آوینی تدارک دیده شده و از برادران خوابگاه نظام دوست هم برای حضور در این جشن دعوت به عمل آمده است.

امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و رییس دانشگاه صدا و سیما از استادان گروه رادیو دانشگاه صدا و سیما و برگزیدگان بخش رادیو « رویداد هنری رادیو» تجلیل ش...
-1
به همت بسیج دانشجویی و با حضور مسئولان دانشگاه صداوسیما، خانواده معظم شهدا و ایثارگران مراسم تجلیل از مادران شهدا در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما معتقد است در جهان رسانه ای امروز، رادیو از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که هیچ رسانه ای از آن بهره مند نیست.
-1
سردبیر سینماگرام « عبور از ایدئولوژی » را آسیب اصلی جشنواره سی و هفتم فیلم فجر دانست و گفت: فیلم های خوب جشنواره فجر امسال بیشتر یک اتفاق بود تا نتیجه سیاست‌گذا...
-1
دکتر ایوبی دانشگاه صدا و سیما را پرچم دار اخلاق در رسانه توصیف کرد و گفت: کمیسیون ملی یونسکو آمادگی دارد تا همکاری‌های علمی، فرهنگی و رسانه ای گسترده ای با این ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .