تاریخ خبر:‌دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - بازدید:‌۲۱۶
« طلایه داران معروف » تجلیل شدند

همزمان با هفته امر به معروف و نهی از منکر، نمایشگاهی با عنوان « از شهدا تا سیدالشهدا(ع)» در سازمان صدا و سیما برگزار شد.

همزمان با هفته امر به معروف و نهی از منکر، نمایشگاهی با عنوان « از شهدا تا سیدالشهدا(ع)» در سازمان صدا و سیما برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما، روز یکشنبه 11 آذر، دانشجویانی که با موضوع امر به معروف و نهی از منکر صاحب آثاری بوده و در این نمایشگاه شرکت کردند از سوی حجت الاسلام علی معتمدی مدیر دفتر حوزه علوم اسلامی دانشگاه صدا و سیما مورد تجلیل و قدردانی قرار گرفتند.


امتیاز شما

نظر شما
کد بالا را وارد کنید:
نظر های بازدیدکنندگان
آخرین اخبار
با حضور دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران و رییس دانشگاه صدا و سیما از استادان گروه رادیو دانشگاه صدا و سیما و برگزیدگان بخش رادیو « رویداد هنری رادیو» تجلیل ش...
-1
به همت بسیج دانشجویی و با حضور مسئولان دانشگاه صداوسیما، خانواده معظم شهدا و ایثارگران مراسم تجلیل از مادران شهدا در دانشگاه صداوسیما برگزار شد.
-1
عضو هیئت علمی دانشگاه صدا و سیما معتقد است در جهان رسانه ای امروز، رادیو از ویژگی‌های خاصی برخوردار است که هیچ رسانه ای از آن بهره مند نیست.
-1
سردبیر سینماگرام « عبور از ایدئولوژی » را آسیب اصلی جشنواره سی و هفتم فیلم فجر دانست و گفت: فیلم های خوب جشنواره فجر امسال بیشتر یک اتفاق بود تا نتیجه سیاست‌گذا...
-1
دکتر ایوبی دانشگاه صدا و سیما را پرچم دار اخلاق در رسانه توصیف کرد و گفت: کمیسیون ملی یونسکو آمادگی دارد تا همکاری‌های علمی، فرهنگی و رسانه ای گسترده ای با این ...
-1
کلیه حقوق این سایت متعلق به دانشگاه صدا و سیما می باشد .